UZ "Družba Pere Kvržice"

Osnivanje zadruge smiley

Izgradnjom Lovrakovog centra, osmišljavanjem Staze prijatelja prirode, Lovrakove spomen-sobe te manifestacije Lovrakovih dana kulture javila se potreba za osnivanjem zadruge. Tako je naša zadruga „Družba Pere Kvržice“ počela s radom 03. 02. 2011. tj. izradom brenda i suvenira mjesta. Veliki Grđevac posjećuje sve više učenika i učitelja, ali ljudi i ostalih profesija koji su zainteresirani kako za navedene sadržaje tako i za druge zanimljivosti mjesta i okolice. Naše sekcije u sklopu Zadruge rade aktivno tijekom cijele godine, a naročito pojačano rade za vrijeme obilježavanja blagdana, značajnijih nadnevaka i Lovrakovih dana kulture.

Ustrojstvo i plan  rada zadruge smiley

Naša Zadruga trenutno broji 54 člana. Većina članova aktivno radi stalno tijekom cijele godine, a samo manji broj se uključi povremeno. Zadruga ima 6 sekcija. Svaka sekcija ima svoj plan i program rada te prema njemu djeluje i realizira postavljene ciljeve i zadaće.

SKUPŠTINA ZADRUGE – SVI NAŠI ČLANOVI

ZADRUŽNO STRUČNO VIJEĆE

STRUČNI VODITELJI  ZADRUGE

STRUČNI VODITELJI SEKCIJA

1. Marina  Balen

2. Ankica Marijan

3. Mateja Sukalac

1. Marina  Balen – radionica SALVETNA    TEHNIKA

2. Ankica Marijan – sekcija VEZILJE

3. Mateja Sukalac – sekcija začinskog bilja MASLAČAK

4. Marija Čičak – radionica SPRETNE RUKE

5. Ana Ljubičić –  radionica IZRADA SUVENIRA I  UPORABNIH PREMETA

6. Damir Štefulinac – FOTO-KINO sekcija

Plan rada zadruge izrađuje se na temelju prijedloga programa slobodnih aktivnosti za tekuću školsku godinu koju su izradili voditelji slobodnih aktivnosti UZ, na povoljnim uvjetima za dugoročan razvoj učeničke zadruge, razmjeni iskustava drugih škola, procjeni spremnosti ekipe za timski rad i inoviranje, razvijanju partnerskih odnosa s vanjskim suradnicima, samovrednovanja, samodokazivanja, postignuća i rezultata.

Struktura zadružnog odbora i sudjelovanje mladih zadrugara u provođenju i realizaciji zadaće naše zadruge smiley

UPRAVA ZADRUGE

ZADRUŽNI ODBOR

PREDSJEDNIK

TAJNIK

1. Čičak Marija, učiteljica

2. Ana Ljubičić, učiteljica

3. Valentina Prebanić, roditelj

4. Igor Đurek, predstavnik općine

5. Ana Marija Sabo, učenica

6. Vedrana Radonić, učenica

Ivana Pavlečić, ravnateljica

Ana Ljubičić- zamjenik

predsjednika

Olivera Benić,

pedagoginja

Predstavnici mladih zadrugara sa svim ostalim članovima aktivno sudjeluju na sjednicama Zadružnog odbora u donošenju svih odluka, a svi voditelji sekcija i ostali članovi Zadruge provode plan i program rada zadruge te svojom kreativnošću, kompetencijama, različitim vještinama i marljivim radom ga realiziraju i tako ostvaruju  zacrtan ciljeve i zadatke.

Priloženi dokumenti:
LJETOPIS.pdf

« Srpanj 2020 »

15.07.2020. 12:03
Postovani korisnici, U petak, 17.07.2020.g., u vremenu od 08:30 do 13:00 sati najavljeni su radovi na sustavu za opskrbu elektricnom energijom CARNET cvorista za Brodsko-posavsku zupaniju od strane HEP-a. CARNET ... The post INFO Najava radova (HEP) na sustavu za opskrbu elektricnom energijom CARNET cvorista za Brodsko-posavsku zupaniju appeared first on CARNET .

14.07.2020. 09:54
Poziv na istraživanje tržišta – nadogradnja Edutorija
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave usluge nadogradnje informacijskog sustava repozitorija digitalnih obrazovnih sadržaja – Edutorij u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija ... The post Poziv na istraživanje tržišta – nadogradnja Edutorija appeared first on CARNET .

10.07.2020. 15:00
Poziv na istraživanje tržišta – Usluga nadogradnje EMA-e
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave usluge nadogradnje EMA-e u sklopu II. faze programa "e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u ... The post Poziv na istraživanje tržišta – Usluga nadogradnje EMA-e appeared first on CARNET .

10.07.2020. 12:19
Projekt e-Škole u finalu natjecanja za nagradu Europske komisije – RegioStars
Projekt e-Škole jedan je od pet finalista u kategoriji Vještine i obrazovanje za digitalnu Europu u kojoj je prijavljeno 38 projekata. Građani Europske unije mogu glasati za svoje favorite do ... The post Projekt e-Škole u finalu natjecanja za nagradu Europske komisije – RegioStars appeared first on CARNET .

07.07.2020. 12:27
Upisi u srednje škole: Početak prijava obrazovnih programa u ljetnome roku
Kao što je propisano Odlukom o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2020./2021., u srijedu, 8. srpnja 2020. godine započinju prijave obrazovnih programa u sustavu NISpuSŠ. ... The post Upisi u srednje škole: Početak prijava obrazovnih programa u ljetnome roku appeared first on CARNET .