Izvannastavna aktivnost Web tim

Učenici uključeni u izvannastavnu aktivnost web tim zaduženi su za uređivanje web stranice škole. To su učenici 5-tih razreda:

Tibor Horvat, Melani Božić, Leona Kovačić, Ivan Tutić i Noa Šanda. Ispod možete pročitati malo više o nama.

Web tim

Matej Krluk

Autor: Matej Krluk, 30. 1. 2020. 13:23

Je sam Matej Krluk. Idem u osnovnu školu Mate Lovraka u Velikom Grđevcu. Volim informatiku. Volim se  bavim sportom, nogometom i karateom. Učenik sam petog,a razreda. Volim životinje, ne volim  kelj, ciklu, učit. Volim igrati Minecraft, Call of Duty, Roblox.

Ivan Tutić

Autor: Ivan Tutić, 5. 12. 2019. 13:02

Ja se zovem Ivan Tutić učenik sam 5.a razreda. Volim dinosaure, biljke  i životinje. Volim zelenu boju. Volim zimu, kišne i hladne dane. Volim igrice (jurassic world evolution, lego jurassic world, minecraft, primal carnage extictio) Na web timu ću pisati o životinjama i najviše o dinosaurima.

Noa Šanda

Autor: Noa Šanda, 14. 11. 2019. 13:36

Ja sam Noa Šanda. Volim informatiku i igranje igrica. Najviše volim web tim zbog toga što ne da samo sjedimo na računalu nego što uređujemo web stranicu naše škole (OŠ Mate Lovraka Veliki Grđevac). Igrice koje najviše volim igrati su Call of Duty nastavke, Minecraft, Roblox, Apex Legends,DOOM 2016, Fortnite,…Ja imam puno iskustva u učenju, ali moj omiljeni predmet mora biti Povijest. Ako me želite zapratiti na tik toku, napišite u browseru Fireandicewolfcostplays. Pisat ću prijedloge.

Volim zastrašujuće stvari, ali najviše volim horror filmove, serije i videe. Ja bih vam preporučio da igrate Call of duty mobile i uđite u moj clan wolfsofame.

TIBOR HORVAT

Autor: Tibor Horvat, 7. 11. 2019. 13:23

Ja se zovem Tibor Horvat. Učenik sam petog b razreda Osnovne škole  Mate Lovraka.Imam 11 godina i volim igrice jedna od najdražih mi je Fortnite…..Iz predmeta u školi najdraža mi je povijest i geografija, a volim i tjelesni i informatiku.Volim životinje i prirodu.U slobodno vrijeme se bavim ribolovom i nogometom.Na web tim sam se prijavio zato jer mi je to zanimljivo.Na stranici škole pisat ću preporuke na igre i  o životinjama.

Leona Kovačić

Autor: Leona Kovačić, 7. 11. 2019. 13:21

Ja sam Leona Kovačić, učenica 5.a razreda. Upisala sam se u web-tim jer mi se čini zanimljivim. Bavim se jahanjem i volim provoditi vrijeme sa konjima i ostalim životinjama kao što su psi i mačke.  Kako provodim vrijeme sa životinjama isto tako provodim vrijeme sa svojom obitelji kada je tata kod kuće jer on radi u  Njemačkoj. Volim provoditi vrijeme u prirodi sa prijateljima … Nadam se da će vam se svijedjeti  moje objave.smiley

Melani Božić

Autor: Melani Božić, 7. 11. 2019. 13:21

Ja sam  Melani  Božić, Učenica sam 5.b razreda.  Ja sam se upisala na web tim jer volim programirati i volim računala. Osim programiranja volim se igrati sa svojim psima i mačićima. Na računalu volim igrat igrice, a  posebno ROBLOX.  Na web-timu ću pisati neke prijedloge ili postavljati pitanja za učitelje i učenike. Bavim se rukometom jer mi je to omiljeni sport no osim rukometom bavim se GO-om.  Volim zimu i ljeto najviše jer se u zimi mogu sanjkat,  grudati, raditi anđela… , a ljeto zbog  toga što mogu ići     na more i bazen, igrati se vani…  Nadam se  da će vam se svidjeti moje objave na stranici škole.smiley

« Siječanj 2021 »

21.01.2021. 13:25
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave uređenja/adaptacije 10 Regionalnih obrazovnih centara (ROC-ova) u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i ... The post Istraživanje tržišta – nabava uređenja/adaptacije Regionalnih obrazovnih centara appeared first on CARNET .

20.01.2021. 14:13
Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji
Da neki predmeti poput fizike i matematike ne moraju uvijek biti teški i nerazumljivi dokazuju e-Škole digitalni sadržaji. Izrađeni su kako bi učenicima i nastavnicima olakšali učenje i poučavanje te ... The post Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji appeared first on CARNET .

15.01.2021. 14:02
Istraživanje tržišta – poziv na sastanak
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – poziv na sastanak appeared first on CARNET .

14.01.2021. 16:24
Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu aplikacije za upravljanje školskom mrežom. Prethodno savjetovanje objavljeno je 13. siječnja 2021., a rok za ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

13.01.2021. 10:12
Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama)
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu sustava za korisnike – CARNET gama. Prethodno savjetovanje objavljeno je 11. siječnja 2021., a rok ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama) appeared first on CARNET .