Izvannastavna aktivnost Web tim

Učenici uključeni u izvannastavnu aktivnost web tim zaduženi su za uređivanje web stranice škole. To su učenici 5-tih razreda:

Tibor Horvat, Melani Božić, Leona Kovačić, Ivan Tutić i Noa Šanda. Ispod možete pročitati malo više o nama.

Web tim

Matej Krluk

Autor: Matej Krluk, 30. 1. 2020. 13:23

Je sam Matej Krluk. Idem u osnovnu školu Mate Lovraka u Velikom Grđevcu. Volim informatiku. Volim se  bavim sportom, nogometom i karateom. Učenik sam petog,a razreda. Volim životinje, ne volim  kelj, ciklu, učit. Volim igrati Minecraft, Call of Duty, Roblox.

Ivan Tutić

Autor: Ivan Tutić, 5. 12. 2019. 13:02

Ja se zovem Ivan Tutić učenik sam 5.a razreda. Volim dinosaure, biljke  i životinje. Volim zelenu boju. Volim zimu, kišne i hladne dane. Volim igrice (jurassic world evolution, lego jurassic world, minecraft, primal carnage extictio) Na web timu ću pisati o životinjama i najviše o dinosaurima.

Noa Šanda

Autor: Noa Šanda, 14. 11. 2019. 13:36

Ja sam Noa Šanda. Volim informatiku i igranje igrica. Najviše volim web tim zbog toga što ne da samo sjedimo na računalu nego što uređujemo web stranicu naše škole (OŠ Mate Lovraka Veliki Grđevac). Igrice koje najviše volim igrati su Call of Duty nastavke, Minecraft, Roblox, Apex Legends,DOOM 2016, Fortnite,…Ja imam puno iskustva u učenju, ali moj omiljeni predmet mora biti Povijest. Ako me želite zapratiti na tik toku, napišite u browseru Fireandicewolfcostplays. Pisat ću prijedloge.

Volim zastrašujuće stvari, ali najviše volim horror filmove, serije i videe. Ja bih vam preporučio da igrate Call of duty mobile i uđite u moj clan wolfsofame.

TIBOR HORVAT

Autor: Tibor Horvat, 7. 11. 2019. 13:23

Ja se zovem Tibor Horvat. Učenik sam petog b razreda Osnovne škole  Mate Lovraka.Imam 11 godina i volim igrice jedna od najdražih mi je Fortnite…..Iz predmeta u školi najdraža mi je povijest i geografija, a volim i tjelesni i informatiku.Volim životinje i prirodu.U slobodno vrijeme se bavim ribolovom i nogometom.Na web tim sam se prijavio zato jer mi je to zanimljivo.Na stranici škole pisat ću preporuke na igre i  o životinjama.

Leona Kovačić

Autor: Leona Kovačić, 7. 11. 2019. 13:21

Ja sam Leona Kovačić, učenica 5.a razreda. Upisala sam se u web-tim jer mi se čini zanimljivim. Bavim se jahanjem i volim provoditi vrijeme sa konjima i ostalim životinjama kao što su psi i mačke.  Kako provodim vrijeme sa životinjama isto tako provodim vrijeme sa svojom obitelji kada je tata kod kuće jer on radi u  Njemačkoj. Volim provoditi vrijeme u prirodi sa prijateljima … Nadam se da će vam se svijedjeti  moje objave.smiley

Melani Božić

Autor: Melani Božić, 7. 11. 2019. 13:21

Ja sam  Melani  Božić, Učenica sam 5.b razreda.  Ja sam se upisala na web tim jer volim programirati i volim računala. Osim programiranja volim se igrati sa svojim psima i mačićima. Na računalu volim igrat igrice, a  posebno ROBLOX.  Na web-timu ću pisati neke prijedloge ili postavljati pitanja za učitelje i učenike. Bavim se rukometom jer mi je to omiljeni sport no osim rukometom bavim se GO-om.  Volim zimu i ljeto najviše jer se u zimi mogu sanjkat,  grudati, raditi anđela… , a ljeto zbog  toga što mogu ići     na more i bazen, igrati se vani…  Nadam se  da će vam se svidjeti moje objave na stranici škole.smiley

« Rujan 2020 »

INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci
Postovani, Veceras, oko 23 sata, je ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijecu. Navedeni prekid optike je saniran te se ne ocekuju daljnji prekidi. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar ... The post INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci appeared first on CARNET .

24.09.2020. 15:04
HITNO Prekid primarne medjugradske veze prema Rijeci
Postovani, Uslijed prekida optike u jednom od tunela na autocesti izmedju Rijeke i Zagreba, u prekidu je primarna medjugradska veza prema Rijeci, promet se preusmjerio na sekundarnu vezu pa je ... The post HITNO Prekid primarne medjugradske veze prema Rijeci appeared first on CARNET .