Izvannastavna aktivnost Web tim

Učenici uključeni u izvannastavnu aktivnost web tim zaduženi su za uređivanje web stranice škole. To su učenici 5-tih razreda:

Tibor Horvat, Melani Božić, Leona Kovačić, Ivan Tutić i Noa Šanda. Ispod možete pročitati malo više o nama.

Web tim

Matej Krluk

Autor: Matej Krluk, 30. 1. 2020. 13:23

Je sam Matej Krluk. Idem u osnovnu školu Mate Lovraka u Velikom Grđevcu. Volim informatiku. Volim se  bavim sportom, nogometom i karateom. Učenik sam petog,a razreda. Volim životinje, ne volim  kelj, ciklu, učit. Volim igrati Minecraft, Call of Duty, Roblox.

Ivan Tutić

Autor: Ivan Tutić, 5. 12. 2019. 13:02

Ja se zovem Ivan Tutić učenik sam 5.a razreda. Volim dinosaure, biljke  i životinje. Volim zelenu boju. Volim zimu, kišne i hladne dane. Volim igrice (jurassic world evolution, lego jurassic world, minecraft, primal carnage extictio) Na web timu ću pisati o životinjama i najviše o dinosaurima.

Noa Šanda

Autor: Noa Šanda, 14. 11. 2019. 13:36

Ja sam Noa Šanda. Volim informatiku i igranje igrica. Najviše volim web tim zbog toga što ne da samo sjedimo na računalu nego što uređujemo web stranicu naše škole (OŠ Mate Lovraka Veliki Grđevac). Igrice koje najviše volim igrati su Call of Duty nastavke, Minecraft, Roblox, Apex Legends,DOOM 2016, Fortnite,…Ja imam puno iskustva u učenju, ali moj omiljeni predmet mora biti Povijest. Ako me želite zapratiti na tik toku, napišite u browseru Fireandicewolfcostplays. Pisat ću prijedloge.

Volim zastrašujuće stvari, ali najviše volim horror filmove, serije i videe. Ja bih vam preporučio da igrate Call of duty mobile i uđite u moj clan wolfsofame.

TIBOR HORVAT

Autor: Tibor Horvat, 7. 11. 2019. 13:23

Ja se zovem Tibor Horvat. Učenik sam petog b razreda Osnovne škole  Mate Lovraka.Imam 11 godina i volim igrice jedna od najdražih mi je Fortnite…..Iz predmeta u školi najdraža mi je povijest i geografija, a volim i tjelesni i informatiku.Volim životinje i prirodu.U slobodno vrijeme se bavim ribolovom i nogometom.Na web tim sam se prijavio zato jer mi je to zanimljivo.Na stranici škole pisat ću preporuke na igre i  o životinjama.

Leona Kovačić

Autor: Leona Kovačić, 7. 11. 2019. 13:21

Ja sam Leona Kovačić, učenica 5.a razreda. Upisala sam se u web-tim jer mi se čini zanimljivim. Bavim se jahanjem i volim provoditi vrijeme sa konjima i ostalim životinjama kao što su psi i mačke.  Kako provodim vrijeme sa životinjama isto tako provodim vrijeme sa svojom obitelji kada je tata kod kuće jer on radi u  Njemačkoj. Volim provoditi vrijeme u prirodi sa prijateljima … Nadam se da će vam se svijedjeti  moje objave.smiley

Melani Božić

Autor: Melani Božić, 7. 11. 2019. 13:21

Ja sam  Melani  Božić, Učenica sam 5.b razreda.  Ja sam se upisala na web tim jer volim programirati i volim računala. Osim programiranja volim se igrati sa svojim psima i mačićima. Na računalu volim igrat igrice, a  posebno ROBLOX.  Na web-timu ću pisati neke prijedloge ili postavljati pitanja za učitelje i učenike. Bavim se rukometom jer mi je to omiljeni sport no osim rukometom bavim se GO-om.  Volim zimu i ljeto najviše jer se u zimi mogu sanjkat,  grudati, raditi anđela… , a ljeto zbog  toga što mogu ići     na more i bazen, igrati se vani…  Nadam se  da će vam se svidjeti moje objave na stranici škole.smiley

« Lipanj 2021 »

12.06.2021. 12:04
Postovani, Danas oko 7:00 sati je ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Vukovarsko-srijemske zupanije. S postovanjem, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center – NOC) Odjel mrezne infrastrukture Hrvatska akademska ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Vukovarsko-srijemske zupanije appeared first on CARNET .

12.06.2021. 00:04
HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Vukovarsko-srijemske zupanije
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Vukovaru doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Vukovarsko-srijemske zupanije. CARNET NOC nema informaciju koliko ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Vukovarsko-srijemske zupanije appeared first on CARNET .

11.06.2021. 18:04
INFO Najava radova – HT – vise zupanija – 17.06.2021., 00:00 – 03:00
Postovani, U cetvrtak 17.06.2021.g. izmedju 00:00 i 03:00h zbog radova u mrezi pruzatelja usluga Hrvatskog Telekoma doci ce do 30 minutnog prekida mrezne povezanosti prema vise ustanova clanica CARNET-a spojenih ... The post INFO Najava radova – HT – vise zupanija – 17.06.2021., 00:00 – 03:00 appeared first on CARNET .

11.06.2021. 15:04
INFO Najava radova – HT – Karlovacke zupanija – 16.06.2021
Postovani, U srijedu, 16. lipnja 2021. izmedju 00:00 i 03:00 sati, uslijed radova na mreznoj infrastrukturi Hrvatskog Telekoma doci ce do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Karlovacke zupanije ... The post INFO Najava radova – HT – Karlovacke zupanija – 16.06.2021 appeared first on CARNET .

11.06.2021. 13:33
Nabava usluge prilagodbe Moodle sustava
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi postupak javne nabave usluge prilagodbe Moodle sustava: projektiranja, implementacije i održavanja visokodostupnog i skalabilnog Moodle sustava, te redizajna sučelja i optimizacije korisničkog ... The post Nabava usluge prilagodbe Moodle sustava appeared first on CARNET .