Izvannastavna aktivnost Web tim

Učenici uključeni u izvannastavnu aktivnost web tim zaduženi su za uređivanje web stranice škole. To su učenici 5-tih razreda:

Tibor Horvat, Melani Božić, Leona Kovačić, Ivan Tutić i Noa Šanda. Ispod možete pročitati malo više o nama.

Web tim

Matej Krluk

Autor: Matej Krluk, 30. 1. 2020. 13:23

Je sam Matej Krluk. Idem u osnovnu školu Mate Lovraka u Velikom Grđevcu. Volim informatiku. Volim se  bavim sportom, nogometom i karateom. Učenik sam petog,a razreda. Volim životinje, ne volim  kelj, ciklu, učit. Volim igrati Minecraft, Call of Duty, Roblox.

Ivan Tutić

Autor: Ivan Tutić, 5. 12. 2019. 13:02

Ja se zovem Ivan Tutić učenik sam 5.a razreda. Volim dinosaure, biljke  i životinje. Volim zelenu boju. Volim zimu, kišne i hladne dane. Volim igrice (jurassic world evolution, lego jurassic world, minecraft, primal carnage extictio) Na web timu ću pisati o životinjama i najviše o dinosaurima.

Noa Šanda

Autor: Noa Šanda, 14. 11. 2019. 13:36

Ja sam Noa Šanda. Volim informatiku i igranje igrica. Najviše volim web tim zbog toga što ne da samo sjedimo na računalu nego što uređujemo web stranicu naše škole (OŠ Mate Lovraka Veliki Grđevac). Igrice koje najviše volim igrati su Call of Duty nastavke, Minecraft, Roblox, Apex Legends,DOOM 2016, Fortnite,…Ja imam puno iskustva u učenju, ali moj omiljeni predmet mora biti Povijest. Ako me želite zapratiti na tik toku, napišite u browseru Fireandicewolfcostplays. Pisat ću prijedloge.

Volim zastrašujuće stvari, ali najviše volim horror filmove, serije i videe. Ja bih vam preporučio da igrate Call of duty mobile i uđite u moj clan wolfsofame.

TIBOR HORVAT

Autor: Tibor Horvat, 7. 11. 2019. 13:23

Ja se zovem Tibor Horvat. Učenik sam petog b razreda Osnovne škole  Mate Lovraka.Imam 11 godina i volim igrice jedna od najdražih mi je Fortnite…..Iz predmeta u školi najdraža mi je povijest i geografija, a volim i tjelesni i informatiku.Volim životinje i prirodu.U slobodno vrijeme se bavim ribolovom i nogometom.Na web tim sam se prijavio zato jer mi je to zanimljivo.Na stranici škole pisat ću preporuke na igre i  o životinjama.

Leona Kovačić

Autor: Leona Kovačić, 7. 11. 2019. 13:21

Ja sam Leona Kovačić, učenica 5.a razreda. Upisala sam se u web-tim jer mi se čini zanimljivim. Bavim se jahanjem i volim provoditi vrijeme sa konjima i ostalim životinjama kao što su psi i mačke.  Kako provodim vrijeme sa životinjama isto tako provodim vrijeme sa svojom obitelji kada je tata kod kuće jer on radi u  Njemačkoj. Volim provoditi vrijeme u prirodi sa prijateljima … Nadam se da će vam se svijedjeti  moje objave.smiley

Melani Božić

Autor: Melani Božić, 7. 11. 2019. 13:21

Ja sam  Melani  Božić, Učenica sam 5.b razreda.  Ja sam se upisala na web tim jer volim programirati i volim računala. Osim programiranja volim se igrati sa svojim psima i mačićima. Na računalu volim igrat igrice, a  posebno ROBLOX.  Na web-timu ću pisati neke prijedloge ili postavljati pitanja za učitelje i učenike. Bavim se rukometom jer mi je to omiljeni sport no osim rukometom bavim se GO-om.  Volim zimu i ljeto najviše jer se u zimi mogu sanjkat,  grudati, raditi anđela… , a ljeto zbog  toga što mogu ići     na more i bazen, igrati se vani…  Nadam se  da će vam se svidjeti moje objave na stranici škole.smiley

« Srpanj 2020 »

15.07.2020. 12:03
Postovani korisnici, U petak, 17.07.2020.g., u vremenu od 08:30 do 13:00 sati najavljeni su radovi na sustavu za opskrbu elektricnom energijom CARNET cvorista za Brodsko-posavsku zupaniju od strane HEP-a. CARNET ... The post INFO Najava radova (HEP) na sustavu za opskrbu elektricnom energijom CARNET cvorista za Brodsko-posavsku zupaniju appeared first on CARNET .

14.07.2020. 09:54
Poziv na istraživanje tržišta – nadogradnja Edutorija
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave usluge nadogradnje informacijskog sustava repozitorija digitalnih obrazovnih sadržaja – Edutorij u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija ... The post Poziv na istraživanje tržišta – nadogradnja Edutorija appeared first on CARNET .

10.07.2020. 15:00
Poziv na istraživanje tržišta – Usluga nadogradnje EMA-e
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave usluge nadogradnje EMA-e u sklopu II. faze programa "e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u ... The post Poziv na istraživanje tržišta – Usluga nadogradnje EMA-e appeared first on CARNET .

10.07.2020. 12:19
Projekt e-Škole u finalu natjecanja za nagradu Europske komisije – RegioStars
Projekt e-Škole jedan je od pet finalista u kategoriji Vještine i obrazovanje za digitalnu Europu u kojoj je prijavljeno 38 projekata. Građani Europske unije mogu glasati za svoje favorite do ... The post Projekt e-Škole u finalu natjecanja za nagradu Europske komisije – RegioStars appeared first on CARNET .

07.07.2020. 12:27
Upisi u srednje škole: Početak prijava obrazovnih programa u ljetnome roku
Kao što je propisano Odlukom o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2020./2021., u srijedu, 8. srpnja 2020. godine započinju prijave obrazovnih programa u sustavu NISpuSŠ. ... The post Upisi u srednje škole: Početak prijava obrazovnih programa u ljetnome roku appeared first on CARNET .