> Ponude
Javni poziv

JAVNI POZIV - ŠKOLA U PRIRODI Vijest ima dokument u privitku

Autor: Marina Balen, 15. 11. 2019. 11:06

U privitku objave nalazi se obrazac javnog poziva za ponudu organizacije škole u prirodi za učenike 3. i 4. razreda. Potencijalni davatelji usluga obavezni su dostaviti ponude do roka naznačenog u obrascu, u zatvorenoj omotnici s naznakom "Javni poziv-ne otvaraj" i brojem ponude na adresu škole:

OŠ Mate Lovraka, Veliki Grđevac
Trg Mate Lovraka 11
43270 Veliki Grđevac

Ponude

Javni poziv za ponudu organizacije višednevne izvanučioničke nastave (EKSKURZIJE)

U privitku se nalazi obrazac poziva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave

Javni poziv za organizaciju jednodnevne izvanučioničke nastave

U privitku se nalazi obrazac  poziva za organizaciju jednodnevne izvanučioničke nastave

« Rujan 2020 »

INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci
Postovani, Veceras, oko 23 sata, je ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijecu. Navedeni prekid optike je saniran te se ne ocekuju daljnji prekidi. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar ... The post INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci appeared first on CARNET .

24.09.2020. 15:04
HITNO Prekid primarne medjugradske veze prema Rijeci
Postovani, Uslijed prekida optike u jednom od tunela na autocesti izmedju Rijeke i Zagreba, u prekidu je primarna medjugradska veza prema Rijeci, promet se preusmjerio na sekundarnu vezu pa je ... The post HITNO Prekid primarne medjugradske veze prema Rijeci appeared first on CARNET .