Preporuke za slobodno vrijeme

BlueStacks

Autor: Noa Šanda, 27. 2. 2020. 13:11

Dali  ste ikad htjeli igrat mobilne igrice na računalu? Evo vam prijedlog za modifajer  pod imenom BlueStacks tamo možete igrati skoro sve mobilne igrice  poput PUBG Mobile CoD itd. Ja igram sve igrice sa mobitela na računalu zbog tog modifajera. Nadam se da vam se sviđa moj prijedlog na modijfajeru  a igrica koju  ja preporučujem  je CoD Mobile.

ROBLOX

Autor: Melani Božić, 30. 1. 2020. 13:34

Ja igram jednu super igricu po imenu ROBLOX, u toj igrici nema samo jedna igra ima ih jako puno.

Izabere se jedna igrica i napravi lijepi lik. A na svom profilu možete također  uredit lika. Al tamo lik ne možete  izgledat baš dobro jedino ako se kupi ROBUX, no budite oprezni jer ROBUX košta pravi novac.

kada se idete logirati. nemojte metnut svoj pravi datum rođenja,zatim metnite neko ime( ne svoje pravo ime), odaberite bilo kakav Gmail i lozinku(ne svoju pravu)izaberite želite li bit cura ili dečko. I zabavite se  igrom ROBLOX.

Minecraft

Autor: Tibor Horvat, 19. 12. 2019. 13:40

Ja  bi od igrica preporučio Minecraft.

U igrici se radi o preživljavanju. Rade se kuće od kocki i cijeli svijet je kockast.

Preporučio bi tu igricu zato jer je vrlo zanimljiva.

Otkrivaš novi svijet i nova mjesta. Ima puno životinja i raznih biljki.

Ima i survival i hardcore i creative mod.

U creative modu se možeš obazirati samo na gradnju i imaš pristup  beskonačno svih  materijala…..

U survival modu moraš paziti jesi li gladan i koliko imaš srca i moraš paziti da ne umreš moraš preživljavati od životinja i biljki moraš skupljati materijal …

U hardcore modu izgubiš sve stvari dok umreš.

« Srpanj 2020 »

15.07.2020. 12:03
Postovani korisnici, U petak, 17.07.2020.g., u vremenu od 08:30 do 13:00 sati najavljeni su radovi na sustavu za opskrbu elektricnom energijom CARNET cvorista za Brodsko-posavsku zupaniju od strane HEP-a. CARNET ... The post INFO Najava radova (HEP) na sustavu za opskrbu elektricnom energijom CARNET cvorista za Brodsko-posavsku zupaniju appeared first on CARNET .

14.07.2020. 09:54
Poziv na istraživanje tržišta – nadogradnja Edutorija
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave usluge nadogradnje informacijskog sustava repozitorija digitalnih obrazovnih sadržaja – Edutorij u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija ... The post Poziv na istraživanje tržišta – nadogradnja Edutorija appeared first on CARNET .

10.07.2020. 15:00
Poziv na istraživanje tržišta – Usluga nadogradnje EMA-e
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave usluge nadogradnje EMA-e u sklopu II. faze programa "e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u ... The post Poziv na istraživanje tržišta – Usluga nadogradnje EMA-e appeared first on CARNET .

10.07.2020. 12:19
Projekt e-Škole u finalu natjecanja za nagradu Europske komisije – RegioStars
Projekt e-Škole jedan je od pet finalista u kategoriji Vještine i obrazovanje za digitalnu Europu u kojoj je prijavljeno 38 projekata. Građani Europske unije mogu glasati za svoje favorite do ... The post Projekt e-Škole u finalu natjecanja za nagradu Europske komisije – RegioStars appeared first on CARNET .

07.07.2020. 12:27
Upisi u srednje škole: Početak prijava obrazovnih programa u ljetnome roku
Kao što je propisano Odlukom o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2020./2021., u srijedu, 8. srpnja 2020. godine započinju prijave obrazovnih programa u sustavu NISpuSŠ. ... The post Upisi u srednje škole: Početak prijava obrazovnih programa u ljetnome roku appeared first on CARNET .