Preporuke za slobodno vrijeme

BlueStacks

Autor: Noa Šanda, 27. 2. 2020. 13:11

Dali  ste ikad htjeli igrat mobilne igrice na računalu? Evo vam prijedlog za modifajer  pod imenom BlueStacks tamo možete igrati skoro sve mobilne igrice  poput PUBG Mobile CoD itd. Ja igram sve igrice sa mobitela na računalu zbog tog modifajera. Nadam se da vam se sviđa moj prijedlog na modijfajeru  a igrica koju  ja preporučujem  je CoD Mobile.

ROBLOX

Autor: Melani Božić, 30. 1. 2020. 13:34

Ja igram jednu super igricu po imenu ROBLOX, u toj igrici nema samo jedna igra ima ih jako puno.

Izabere se jedna igrica i napravi lijepi lik. A na svom profilu možete također  uredit lika. Al tamo lik ne možete  izgledat baš dobro jedino ako se kupi ROBUX, no budite oprezni jer ROBUX košta pravi novac.

kada se idete logirati. nemojte metnut svoj pravi datum rođenja,zatim metnite neko ime( ne svoje pravo ime), odaberite bilo kakav Gmail i lozinku(ne svoju pravu)izaberite želite li bit cura ili dečko. I zabavite se  igrom ROBLOX.

Minecraft

Autor: Tibor Horvat, 19. 12. 2019. 13:40

Ja  bi od igrica preporučio Minecraft.

U igrici se radi o preživljavanju. Rade se kuće od kocki i cijeli svijet je kockast.

Preporučio bi tu igricu zato jer je vrlo zanimljiva.

Otkrivaš novi svijet i nova mjesta. Ima puno životinja i raznih biljki.

Ima i survival i hardcore i creative mod.

U creative modu se možeš obazirati samo na gradnju i imaš pristup  beskonačno svih  materijala…..

U survival modu moraš paziti jesi li gladan i koliko imaš srca i moraš paziti da ne umreš moraš preživljavati od životinja i biljki moraš skupljati materijal …

U hardcore modu izgubiš sve stvari dok umreš.

« Siječanj 2021 »

21.01.2021. 13:25
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave uređenja/adaptacije 10 Regionalnih obrazovnih centara (ROC-ova) u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i ... The post Istraživanje tržišta – nabava uređenja/adaptacije Regionalnih obrazovnih centara appeared first on CARNET .

20.01.2021. 14:13
Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji
Da neki predmeti poput fizike i matematike ne moraju uvijek biti teški i nerazumljivi dokazuju e-Škole digitalni sadržaji. Izrađeni su kako bi učenicima i nastavnicima olakšali učenje i poučavanje te ... The post Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji appeared first on CARNET .

15.01.2021. 14:02
Istraživanje tržišta – poziv na sastanak
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – poziv na sastanak appeared first on CARNET .

14.01.2021. 16:24
Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu aplikacije za upravljanje školskom mrežom. Prethodno savjetovanje objavljeno je 13. siječnja 2021., a rok za ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

13.01.2021. 10:12
Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama)
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu sustava za korisnike – CARNET gama. Prethodno savjetovanje objavljeno je 11. siječnja 2021., a rok ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama) appeared first on CARNET .