Pravila i kućni red školske knjižnice

1. Svi učenici OŠ Mate Lovraka, Veliki Grđevac i svi djelatnici škole mogu koristiti građu iz školske knjižnice.

2. Članstvo u školskoj knjižnici je besplatno.

3. Građa se posuđuje tijekom radnog vremena knjižnice.

4. Odjednom se mogu posuditi najviše dvije knjige.

5. Posuđenu knjigu učenik može zadržati najduže 15 dana, časopise 5 dana, a AV građu 2 dana.

6. Dolaskom u knjižnicu rok posudbe se može produžiti za još 15 dana.

7. Korisnici knjižnice moraju čuvati građu od svakog oštećenja.

8. Za posuđenu građu uvijek odgovara onaj tko ju je posudio.

9. Oštećenu ili izgubljenu građu mora se nadoknaditi.

10. Izvan knjižnice ne posuđuju se: enciklopedije, leksikoni, rječnici, atlasi te vrijedna i rijetka izdanja. Njima se korisnici služe u knjižnici.

11. Pristup knjigama je slobodan.

12. U prostorijama knjižnice mora vladati mir i red.

13.U školskoj knjižnici se, kao i u svim prostorijama škole, moraju nositi papuče.

14. Korisnici knjižnice dužni su pridržavati se ovih pravila.

« Rujan 2020 »

INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci
Postovani, Veceras, oko 23 sata, je ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijecu. Navedeni prekid optike je saniran te se ne ocekuju daljnji prekidi. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar ... The post INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci appeared first on CARNET .

24.09.2020. 15:04
HITNO Prekid primarne medjugradske veze prema Rijeci
Postovani, Uslijed prekida optike u jednom od tunela na autocesti izmedju Rijeke i Zagreba, u prekidu je primarna medjugradska veza prema Rijeci, promet se preusmjerio na sekundarnu vezu pa je ... The post HITNO Prekid primarne medjugradske veze prema Rijeci appeared first on CARNET .