Pravila i kućni red školske knjižnice

1. Svi učenici OŠ Mate Lovraka, Veliki Grđevac i svi djelatnici škole mogu koristiti građu iz školske knjižnice.

2. Članstvo u školskoj knjižnici je besplatno.

3. Građa se posuđuje tijekom radnog vremena knjižnice.

4. Odjednom se mogu posuditi najviše dvije knjige.

5. Posuđenu knjigu učenik može zadržati najduže 15 dana, časopise 5 dana, a AV građu 2 dana.

6. Dolaskom u knjižnicu rok posudbe se može produžiti za još 15 dana.

7. Korisnici knjižnice moraju čuvati građu od svakog oštećenja.

8. Za posuđenu građu uvijek odgovara onaj tko ju je posudio.

9. Oštećenu ili izgubljenu građu mora se nadoknaditi.

10. Izvan knjižnice ne posuđuju se: enciklopedije, leksikoni, rječnici, atlasi te vrijedna i rijetka izdanja. Njima se korisnici služe u knjižnici.

11. Pristup knjigama je slobodan.

12. U prostorijama knjižnice mora vladati mir i red.

13.U školskoj knjižnici se, kao i u svim prostorijama škole, moraju nositi papuče.

14. Korisnici knjižnice dužni su pridržavati se ovih pravila.

« Lipanj 2021 »

16.06.2021. 09:21
Od jeseni novi Loomen
CARNET će za sljedeću školsku i akademsku godinu postaviti novu instancu sustava Loomen te arhivirati postojeću. Gotovo 400 000 korisnika dočekat će prazna instanca Loomena na kojoj će se odvijati ... The post Od jeseni novi Loomen appeared first on CARNET .

14.06.2021. 15:04
INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju sjeverne Hrvatske
Postovani, Danas od 12:00 sati ponovno je uspostavljena mrezna povezanost prema CARNET cvoristima u: Krapini, Cakovcu i Varazdinu. Do problema s mreznom povezanosti je doslo zbog prekida medjugradske optike. Ne ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju sjeverne Hrvatske appeared first on CARNET .

14.06.2021. 12:04
HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju sjeverne Hrvatske
Postovani, Danas od 09:00 sati CARNET NOC biljezi prekid mrezne povezanosti prema CARNET cvoristima u: Krapini, Cakovcu i Varazdinu. Uslijed prekida u ispadu je mrezna povezanost ustanova clanica na podrucju ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju sjeverne Hrvatske appeared first on CARNET .

12.06.2021. 12:04
Postovani, Danas oko 7:00 sati je ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Vukovarsko-srijemske zupanije. S postovanjem, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center – NOC) Odjel mrezne infrastrukture Hrvatska akademska ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Vukovarsko-srijemske zupanije appeared first on CARNET .

12.06.2021. 00:04
HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Vukovarsko-srijemske zupanije
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Vukovaru doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Vukovarsko-srijemske zupanije. CARNET NOC nema informaciju koliko ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Vukovarsko-srijemske zupanije appeared first on CARNET .