Pravila i kućni red školske knjižnice

1. Svi učenici OŠ Mate Lovraka, Veliki Grđevac i svi djelatnici škole mogu koristiti građu iz školske knjižnice.

2. Članstvo u školskoj knjižnici je besplatno.

3. Građa se posuđuje tijekom radnog vremena knjižnice.

4. Odjednom se mogu posuditi najviše dvije knjige.

5. Posuđenu knjigu učenik može zadržati najduže 15 dana, časopise 5 dana, a AV građu 2 dana.

6. Dolaskom u knjižnicu rok posudbe se može produžiti za još 15 dana.

7. Korisnici knjižnice moraju čuvati građu od svakog oštećenja.

8. Za posuđenu građu uvijek odgovara onaj tko ju je posudio.

9. Oštećenu ili izgubljenu građu mora se nadoknaditi.

10. Izvan knjižnice ne posuđuju se: enciklopedije, leksikoni, rječnici, atlasi te vrijedna i rijetka izdanja. Njima se korisnici služe u knjižnici.

11. Pristup knjigama je slobodan.

12. U prostorijama knjižnice mora vladati mir i red.

13.U školskoj knjižnici se, kao i u svim prostorijama škole, moraju nositi papuče.

14. Korisnici knjižnice dužni su pridržavati se ovih pravila.

« Siječanj 2021 »

21.01.2021. 13:25
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave uređenja/adaptacije 10 Regionalnih obrazovnih centara (ROC-ova) u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i ... The post Istraživanje tržišta – nabava uređenja/adaptacije Regionalnih obrazovnih centara appeared first on CARNET .

20.01.2021. 14:13
Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji
Da neki predmeti poput fizike i matematike ne moraju uvijek biti teški i nerazumljivi dokazuju e-Škole digitalni sadržaji. Izrađeni su kako bi učenicima i nastavnicima olakšali učenje i poučavanje te ... The post Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji appeared first on CARNET .

15.01.2021. 14:02
Istraživanje tržišta – poziv na sastanak
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – poziv na sastanak appeared first on CARNET .

14.01.2021. 16:24
Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu aplikacije za upravljanje školskom mrežom. Prethodno savjetovanje objavljeno je 13. siječnja 2021., a rok za ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

13.01.2021. 10:12
Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama)
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu sustava za korisnike – CARNET gama. Prethodno savjetovanje objavljeno je 11. siječnja 2021., a rok ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama) appeared first on CARNET .