/ŠKOLA ZA ŽIVOT/ - PRVI DAN NASTAVE

Autor: Marina Balen, 28. 8. 2018.

U ponedjeljak 3. rujna 2018. godine počinje nova nastavna godina. Nadam se da ste se odmorili i ugodno proveli ljetne praznike, ali isto tako i zaželjeli svojih školskih prijatelja i učitelja.

Prvi dan škole održat će se svečano primanje učenika u povodu početka školske godine. Razrednici će održati dva sata razrednika na kojima će upoznati učenike s aktualnostima i najvažnijim obavijestima za početak nove školske godine.

Zahvaljujući Općini Veliki Grđevac učenike će prvi dan dočekati i besplatni kompleti bilježnica i školskog pribora.

Dio smo eksperimentalnog programa Škola za život i želim svima učenicima i učiteljima uspješnu primjenu novih kurikuluma koji će omogućiti kvalitetnije obrazovanje. Roditelje također pozivam da se maksimalno uključe i budu podrška u svim pozitivnim promjenama koje nas očekuju. Učenike očekuju novi udžbenici i digitalni nastavni materijali, tableti, besplatan Internet, a škola će biti potpuno opremljena kabinetskom i informatičkom opremom. Prihvatili smo ovaj izazov u želji da vama, dragi naši učenici, omogućimo bolju i kvalitetniju budućnost.

Prijevoz učenika:
1. Mala Pisanica i Donja Kovačica - 9,40 sati
2. Pavlovac - 10,00 sati
3. Gornja Kovačica, Zrinska, Sibenik, Topolovica - 10,40 sati

Prehrana učenika u školskoj kuhinji započinje u srijedu, 5. rujna 2018. godine.

Raspored po učionicama u matičnoj školi:
1. razred – razrednica Ana Nakani, učionica 1. razreda
2. razred – razrednica Lovorka Pralas, učionica 2. razreda
3. razred – razrednica Ljerka Vodopija, učionica 3. razreda
4. razred – razrednica Marica Čičak, učionica 4. razreda
5.a razred – razrednik Darko Horvat, učionica povijesti
5.b razred – razrednica Mirna Novak, učionica engleskog jezika
6.a razred - razrednica Ivana Ontl Horvat, učionica hrvatskog jezika
6.b razred – razrednica Zdenka Barto, učionica informatike
7.a razred – razrednica Helena Marijan, učionica matematike
7.b razred – razrednica Nikolina Cenger, učionica likovne kulture
8. razred – razrednik Tomislav Anžlovar, učionica fizike
PŠ Pavlovac
1. i 3. razred – razrednica Tihana Čvek
2. i 4. razred – razrednica Valentina Prebanić
PŠ Donja Kovačica
2. i 4. razred – razrednica Danijela Križan
PŠ Mala Pisanica
3. i 4. razred – razrednica Marija Lukić

Dragi učenici i roditelji/skrbnici,
u ime svih djelatnika škole želim Vam uspješan početak nove školske 2018./2019. godine.
Ravnateljica:
Marina Balen, dipl. uč.

« Prosinac 2018 »

07.12.2018. 15:30
Održan Strateški forum o digitalnom sazrijevanju škola
U organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET i Ministarstva znanosti i obrazovanja, održan je Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola". Na Forumu su uz pomoćnicu ministrice znanosti i obrazovanja, prof. Lidiju Kralj sudjelovali i Ádám Horváth iz mađarskog Centra za digitalnu pedagogiju i metodologiju i Borut Čampelj iz Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta u Sloveniji.

04.12.2018. 09:01
Najava: Strateški forum "Digitalno sazrijevanje škola"
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja organizira Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola", koji će se održati u srijedu, 5. prosinca 2018. godine s početkom u 15 sati u prostorijama Ministarstva znanosti i obrazovanja.

03.12.2018. 08:40
NATO vježba "Cyber Coalition 2018"
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET sudjelovala je u jedanaestoj po redu NATO vježbi zaštite NATO i nacionalnih računalnih sustava pod nazivom "Cyber Coalition 2018".

26.11.2018. 13:51
Završila jubilarna 20. CARNET-ova konferencija CUC
“Budućnost je digitalna no potrebno je istovremeno snažno razvijati i neke druge vještine. Koje? Vještine budućnosti. Vještine koje je najteže naći na tržištu rada. To su one vještine koje ne mogu izvoditi strojevi: problem-solving vještine, kreativnost i inovativnost, prilagodljivost, vodstvo, emocionalna inteligencija.”

15.11.2018. 15:35
CUC 2018: Mreža ideja – sve što trebate znati o novim tehnologijama i digitalnom društvu
Znate li kojih je sedam načina da propadnete kao WiFi stručnjak? Jesu li roboti već u našim školama? Što kad aplikacije koje koristimo više nisu besplatne? Kako potrošiti 10.160.430.000,00 kuna? Kako napisati STEM priču? Kako isprintati molekulu DNA na 3D printeru?