HUMANITARNA AKCIJA „DJEČJE MILOSRĐE“

Autor: Marina Balen, 21. 11. 2016.

Dragi učenici i učitelji, bliži se Božić, blagdan ljubavi, mira, blagoslova. Uvijek težimo uoči toga blagdana biti bolji ljudi jedni prema drugima te češće činiti dobra djela, djela milosrđa. Najljepša su djela ona koja se čine čista i iskrena srca, a takva srca imaju ponajviše djeca. Ove ćemo godine pokazati koliko su velika naša srca! Pozivam sve učenike i učitelje da se uključe u humanitarnu akciju „Dječje milosrđe“. Humanitarnom akcijom bismo pomogli drugima potrebitima, ali i razveselili ih prije i za vrijeme Božića.
         U akciju se mogu uključiti učenici i učitelji. Kako? Sve što trebamo učiniti je pronaći kod kuće igračku koja već neko vrijeme stoji i čeka na igranje. Sigurno svatko ima barem jednu takvu igračku. Igračku možete donijeti u školu. Kada sakupimo igračke, poslat ćemo onima kojima više trebaju nego nama jer nemaju priliku imati takve igračke ili se nemaju priliku bezbrižno igrati. Slat ćemo djeci koja su na liječenju u bolnici ili koja žive u različitim domovima. Na taj ćemo ih način razveseliti, pokazati da mislimo na njih, da nisu sama i da uvijek treba činiti dobro svakome čovjeku. Već od sutra možete početi nositi igračke u školu i predati ih svojima učiteljima, razrednicima ili vjeroučiteljici Heleni Marijan. Igračke ćemo sakupljati dva tjedna, dakle do 5. prosinca.

Helena Marijan, vjeroučiteljica

« Rujan 2019 »

19.09.2019. 18:02
INFO Najava radova – HT – Sibensko-kninska zupanija i Medjimurska zupanija
Postovani korisnici, pruzatelj usluge Hrvatski Telekom ce imati radove na svojoj mreznoj infrastrukturi uslijed kojih ce doci do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju: – Sibensko-kninske zupanije u vremenu ... The post INFO Najava radova – HT – Sibensko-kninska zupanija i Medjimurska zupanija appeared first on CARNET .

19.09.2019. 16:00
Nabava usluge recenzije digitalnih sadržaja izrađenih na projektu e-Škole
Oglas u EOJN RH: 2019/S 0F2-0037185 The post Nabava usluge recenzije digitalnih sadržaja izrađenih na projektu e-Škole appeared first on CARNET .

19.09.2019. 11:21
Igor Rudan otvara 21. CARNET-ovu konferenciju za korisnike
U skladu s digitalnom transformacijom obrazovnoga sustava, CARNET od ove godine uvodi koncept ,,bez papira" te stavlja naglasak na promjene koje donosi svrhovita primjena tehnologije u obrazovanju CARNET-ova konferencija za ... The post Igor Rudan otvara 21. CARNET-ovu konferenciju za korisnike appeared first on CARNET .

18.09.2019. 15:02
HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije
Postovani, Zbog prekida napajanja elektricnom energijom u zupanijskom cvoristu danas 18.9.2019. u 11:23h je doslo do prekida mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije. Prema informacijama koje imam predvidjeni prekid bi ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije appeared first on CARNET .

18.09.2019. 10:38
Uspjeh hrvatskih učenika i nastavnika u projektu CRISS
CARNET je tijekom školske godine 2018./2019. uspješno implementirao projekt CRISS u hrvatskim osnovnim i srednjim školama. U sklopu projekta sudjelovalo je 518 škola iz cijele Europe, dok je iz Hrvatske sudjelovalo ... The post Uspjeh hrvatskih učenika i nastavnika u projektu CRISS appeared first on CARNET .