Upisi u 1. razred školska godina 2024./2025.

Upisi u 1. razred u školskoj godini 2024./2025.

Upravni odjel za poslove državne uprave u Bjelovarsko – bilogorskoj županiji donio je „Plan upisa djece u I. razred osnovne škole za 2024./2025. školsku godinu na području Bjelovarsko-bilogorske županije“. Dokumen je je prilogu objave.
Donesena je odluka da se na razini županije ovogodišnji upisi u prvi razred osnovne škole provode elektroničkim putem, korištenjem Nacionalnog informacijskog sustava upisa u osnovne škole.

22. veljače 2024. godine u Nacionalnom informacijskom sustavu za upise u osnovne škole otvaraju se prijave za redovan upis u 1. razred osnovne škole. Roditelji će preko poveznice https://osnovne.e-upisi.hr/ moći podnijeti prijavu za upis svoga djeteta u 1. razred osnovne škole, do 31. ožujka 2024. godine. S obzirom da se u sustav za elektroničke upise u osnovne škole ulazi preko portala e-Građani, to će moći učiniti samo roditelji koji imaju vjerodajnice za ulazak u portal. Roditelji koji nemaju vjerodajnice za ulazak u portal trebaju se javiti u školu gdje će za njih postupak upisa odraditi djelatnici škole.

Sve detaljne informacije o upisu u prvi razred u školskoj godini 2024./2025. možete pročitati u izborniku Upisi u 1. razred.

Za sve dodatne informacije obratite se stručnoj službi putem e-maila: hana.badnjek@skole.hr ili na broj tel. 043/461-021.

Utvrđivanje psihofizičkog stanja djece

Utvrđivanje psihofizičkog stanja djece u OŠ Mate Lovraka, Veliki Grđevac obavljat će se tijekom mjeseca travnja. Termini za utvrđivanje pshofizičkog stanja djece nalaze se u prilogu objave.
Pregledi će se obavljati u matičnoj školi na adresi Trg Mate Lovraka 11, Veliki Grđevac.
Na pregled je potrebno donijeti medicinsku dokumentaciju djeteta (nalaz psihologa, logopeda, neurologa i sl.)., a koja je važna za upis u  školu
(ukoliko postoje određene teškoće).
Kao i prijašnjih godina, roditelji više neće dobiti poziv na kućnu adresu, već je termin objavljen isključivo na web stranici škole i na ulazu u školsku zgradu.

Termin za pregled kod školske liječnice dobit ćete u školi.

Upis djeteta koje ne pripada upisnom području naše škole

Roditelji koji dijete žele upisati u našu školu, a ne pripadaju školi prema upisnom području, mogu u Upravnom odjelu za poslove državne uprave (dr. Ante Starčevića 8, Bjelovar, gđa. Ana Marinković, soba 92, 043/278-125) podnijeti zahtjev ili skenirani zahtjev s prilozima poslati na mail ana.marinkovic@bbz.hr.
U prilogu se nalazi obrazac Zahtjev za upis u školu drugog upisnog područja.
Utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta obavlja se u školi kojoj dijete pripada prema upisnom području.

Upisi u 1. razred školska godina 2023./2024.

Poštovani roditelji,

Upravni odjel za poslove državne uprave u Bjelovarsko - bilogorskoj županiji donio je Plan upisa djece u 1. razred osnovne škole za školsku godinu 2023./2024. na području Bjelovarsko - bilogorske županije. Plan se nalazi u prilogu.
U njemu možete pročitati cjelokupan postupak upisa djece u prvi razred.

UTVRĐIVANJE PSIHOFIZIČKOG STANJA DJECE

Utvrđivanje psihofizičkog stanja djece u OŠ Mate Lovraka obavljat će se od 3.4.2023. - 5.4.2023. godine prema terminima navedenim u prilogu u dokumentu Raspored utvrđivanja psihofizičkog stanja djece u OŠ Mate Lovraka.
Molimo sve roditelje da prema početnim slovima prezimena djeteta pronađu termin za svoje dijete i tada dođu na pregled u školu. Pregledi će se obavljati u matičnoj školi na adresi Trg Mate Lovraka 11.

Sve detaljne informacije o upisu u prvi razred u školskoj godini 2023./2024.možete pročitati u izborniku Upisi u 1. razred.

Za sve dodatne infromacije obratite se stručnoj službi putem e-maila: olivera.benic@skole.hr ili na broj tel. 043/461-021.

UPIS DJETETA KOJE NE PRIPADA UPISNOM PODRUČJU NAŠE ŠKOLE

Roditelji koji dijete žele upisati u našu školu, a ne pripadaju školi prema upisnom području, mogu u tajništvu škole podnijeti zahtjev ili skenirani zahtjev s prilozima poslati putem e-maila na adresu ured@os-mlovraka-veliki-grdjevac.skole.hr

U prilogu se nalazi obrazac Zahtjev za upis u školu drugog upisnog područja.

« Svibanj 2023 »