Natječaj - literarni, novinarski i likovni ostvaraji

REZULTATI NATJEČAJA ZA NAJBOLJE LITERARNE, NOVINARSKE I LIKOVNE OSTVARAJE NA TEMU PRIČA O DJETINJSTVU

Autor: Marina Balen, 12. 4. 2019.

32. LOVRAKOVI DANI KULTURE

LITERARNI OSTVARAJI

Prosudbeno povjerenstvo u sastavu: Marina Nejedli (predsjednica), Slobodanka Martan (član), Andrea Petrić (član) izabralo je sljedeće učenike i njihove radove za nagradu:

UČENICI OD 1. DO 4. RAZREDA

1. Petra Drvenkar, 1. razred, Djetinjstvo, Katolička osnovna škola u Virovitici, voditeljica: Mirela Marušić
2. Jan Boršić, 2. razred, Pravi dar, OŠ Gornji Mihaljevec, voditeljica: Nada Panić
3. Neva Novak, 3. razred, Skrivočkaje, OŠ Tomaša Goričanca, Mala Subotica, voditeljica: Ljiljana Rinkovec
4. Sofija Šantek, 4. razred, Priča o djetinjstvu, OŠ Bogumila Tonija, Samobor, voditeljica: Snježana Škiljan
5. Nera Košak, 4. razred, Najljepše doba, OŠ Hodošan, voditeljica: Anastazija A. Balent

UČENICI OD 5. DO 8. RAZREDA:

1. Lara Vidranski, 8. razred, Moje djetinjstvo, OŠ Trnsko, Zagreb, voditeljica: Marina Fistronić
2. Marijana Markov, 5. razred, Priča o djetinjstvu bez interneta, OŠ Molve, voditeljica: Marija Halaček
3. Mari Rodin, 7. razred, Različita jutra, OŠ Nikola Tesla, Rijeka, voditeljica: Irena Peić Rančić
4. Ana Šamanić, 8. razred, Samo nebo nam je granica, OŠ Vežica, Rijeka, voditeljica: Ester Acinger
5. Tibor Slobodnjak, 7. razred, Priča o djetinjstvu, OŠ Veliko Trojstvo, voditeljica: Ana Megle

Za najbolju selekciju literarnih ostvaraja nagrađuje se Katolička osnovna škola u Virovitici (za učenike nižih razreda) i OŠ Martijanec (za učenike viših razreda).

NOVINARSKI OSTVARAJI

Prosudbeno povjerenstvo u sastavu: Ivana Ontl Horvat (predsjednica), Ljerka Vodopija (član), Šandor Kasaš (član) izabralo je sljedeće učenike i njihove radove za nagradu:

UČENICI OD 5. DO 8. RAZREDA:

1. Ema Kurečić, 6. razred, Dopunska nastava, OŠ Marije Jurić Zagorke, Zagreb, voditeljica: Melita Horvatek Forjan
2. Jelena Nakić, 8. razred, Život na kotačima, Osnovna škola Ludbreg, voditeljica: Ljudmila Kladić
3. Ivana Misir, 8. razred, Guske u magli, Osnovna škola Draganići, voditeljica: Matilda Marković
4. Filip Adžić, 8. razred, Hoću li i ja krenuti očevim stopama, Osnovna škola Čavle, voditeljica: Dolores Maršanić
5. Petra Radinković, 7. razred, Pravac more, OŠ Nikola Tesla, Rijeka, voditeljica: Irena Peić Rančić

Za najbolju selekciju novinarskih ostvaraja nagrađuje se OŠ Marije Jurić Zagorke, Zagreb.

LIKOVNI OSTVARAJI

Prosudbeno povjerenstvo u sastavu: Anita Res (predsjednica), Valna Bastijančić Erjavec(član), Marica Čičak (član) izabralo je sljedeće učenike i njihove radove za nagradu:

UČENICI OD 1. DO 4. RAZREDA

1. Lana Vučić, 4. b razred , OŠ Turanj, voditeljica: Arijana Mikšić
2. Ariela Crkvenčić, 3. razred, I. OŠ Čakovec, voditeljica: Vesna Horvat
3. Neva Novak, 3. razred, OŠ Tomaša Goričanca, Mala Subotica, voditeljica: Ljiljana Rinkovec
4. Valerija Hruškar, 4. razred, OŠ Vladimir Nazor, Budinščina, voditeljica: Suzana Ramić
5.Nera Košak, 4. h razred , OŠ Hodošan, voditelj: Dragutin Balent

1. Nikša Lukić, 8. a razred, I. OŠ Bjelovar, voditeljica: Lorena-Buršić Lukić
2. Matija Vreš, 6. razred, OŠ Čazma, voditeljica: Ivana Barišić Tomšić
3. Nika Matić, 8. razred, OŠ Mate Lovraka, Zagreb, voditeljica: Bernadica Mažar
4. Lucija Sojka, 8. razred, OŠ Mate Lovraka, Veliki Grđevac, voditelj: Igor Taritaš
5. Leonarda Pereković, 7. c razred, OŠ Dragutina Tadijanovića, Petrinja, voditeljica: Kristina Roksa

Za najbolju selekciju likovnih ostvaraja nagrađuje se OŠ Mate Lovraka, Zagreb.

NASLOVNICA ZBORNIKA

Lucija Šimunović, 4. c razred,  III. OŠ Bjelovar, voditeljica: Suzana Turković

ŠKOLE ZA UČENIKE S POSEBNIM POTREBAMA

1. Filip Hećimović, 8. razred Centar za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju, Virovitica, voditeljica: Izabela Babić
2. Branimir Ulovec, radno osposobljavanje, V. OŠ Bjelovar, voditeljica: Tatjana Pleskot Čvek prof. reh.

Čestitamo svim sudionicima natječaja, a posebno nagrađenim učenicima i voditeljima. Nagrade će biti dodijeljene na Središnjoj manifestaciji Lovrakovih dana kulture u četvrtak 30. svibnja 2019. godine.

« Listopad 2020 »

26.10.2020. 10:44
CARNET-ov projekt DOTS predstavljen na Danima Erasmusa 2020
Predstavnici CARNET-ovog projekta DOTS sudjelovali su na Danima Erasmusa 2020, koji su se održali su od 15. do 17. listopada. Riječ je o međunarodnom događanju na kojemu dionici Eramsus+ programa ... The post CARNET-ov projekt DOTS predstavljen na Danima Erasmusa 2020 appeared first on CARNET .

23.10.2020. 20:00
Otvorene su prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike
Prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike CUC 2020 otvorene su u petak, 23. listopada u 20 sati i traju do 2. studenoga u 12 sati. Prijaviti se možete putem ... The post Otvorene su prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike appeared first on CARNET .

23.10.2020. 18:01
INFO Najava radova na medjugradskoj vezi Pula-Zagreb 28.10.2020.
Postovani, U srijedu, 28.10.2020., u vremenu od 00:00 do 03:00 sata davatelj TK usluge Hrvatski Telekom d.d. izvoditi ce radove na medjugradskoj vezi izmedju Pule i Zagreba, uslijed kojih ce ... The post INFO Najava radova na medjugradskoj vezi Pula-Zagreb 28.10.2020. appeared first on CARNET .

23.10.2020. 15:31
Proglašeni pobjednici CERT-ovog natjecanja – Hacknite
CARNET-ov Nacionalni CERT i ove je godine u listopadu obilježio Europski mjesec kibernetičke sigurnosti kako bi podigao svijest hrvatskih građana o kibernetičkoj sigurnosti s naglaskom na mrežnu i informacijsku sigurnost ... The post Proglašeni pobjednici CERT-ovog natjecanja – Hacknite appeared first on CARNET .

22.10.2020. 13:37
Objavljen preliminarni program CUC-a 2020
Objavljen je preliminarni program 22. CARNET-ove konferencije za korisnike CUC 2020, koja će se pod nazivom "Izazov prihvaćen!" održati od 4. do 6. studenoga 2020. godine u cijelosti u online ... The post Objavljen preliminarni program CUC-a 2020 appeared first on CARNET .