Županijska smotra učeničkih zadruga Bjelovarsko-bilogorske županije

Autor: Marina Balen, 5. 5. 2017.

U četvrtak, 4. svibnja 2017. godine u Srednjoj školi Bartola Kašića u Grubišnom Polju, s početkom u 10 sati, održana je Županijska smotra učeničkih zadruga Bjelovarsko-bilogorske županije. Na smotri se predstavilo 13 učeničkih zadruga naše županije. Pozdravni govor održali su ravnatelj škole domaćina Jozo Matošević, voditeljica Podružnice HUUZ-a Bjelovarsko-bilogorske županije Valna Bastijančić Erjavec i gradonačelnik Grubišnog Polja Zlatko Mađeruh.

Zadruge su se predstavile ručnim i praktičnim radovima svojih zadrugara, a svi zainteresirani posjetitelji mogli su kupiti nešto od ponuđenih radova. Učeničku zadrugu Družba Pere Kvržice iz Velikog Grđevca predstavljale su  učenice 7.a razreda Iva Bjelić i Petra Primorac i njihova voditeljica, učiteljica likovne kulture Anita Res.

Prvo mjesto na smotri osvojila je učenička zadruga „Oblak“ iz II. osnovne škole Bjelovar, drugo mjesto učenička zadruga „Petica“ iz V. osnovne škole Bjelovar, dok je treće mjesto osvojila učenička zadruga „Sa srcem“ iz Osnovne škole Rovišće. Prvoplasirana zadruga natjecat će se i na  Državnoj smotri učeničkog zadrugarstva.

Iva Komljenović i Josipa Primorac, 6.r.

« Srpanj 2020 »

15.07.2020. 12:03
Postovani korisnici, U petak, 17.07.2020.g., u vremenu od 08:30 do 13:00 sati najavljeni su radovi na sustavu za opskrbu elektricnom energijom CARNET cvorista za Brodsko-posavsku zupaniju od strane HEP-a. CARNET ... The post INFO Najava radova (HEP) na sustavu za opskrbu elektricnom energijom CARNET cvorista za Brodsko-posavsku zupaniju appeared first on CARNET .

14.07.2020. 09:54
Poziv na istraživanje tržišta – nadogradnja Edutorija
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave usluge nadogradnje informacijskog sustava repozitorija digitalnih obrazovnih sadržaja – Edutorij u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija ... The post Poziv na istraživanje tržišta – nadogradnja Edutorija appeared first on CARNET .

10.07.2020. 15:00
Poziv na istraživanje tržišta – Usluga nadogradnje EMA-e
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave usluge nadogradnje EMA-e u sklopu II. faze programa "e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u ... The post Poziv na istraživanje tržišta – Usluga nadogradnje EMA-e appeared first on CARNET .

10.07.2020. 12:19
Projekt e-Škole u finalu natjecanja za nagradu Europske komisije – RegioStars
Projekt e-Škole jedan je od pet finalista u kategoriji Vještine i obrazovanje za digitalnu Europu u kojoj je prijavljeno 38 projekata. Građani Europske unije mogu glasati za svoje favorite do ... The post Projekt e-Škole u finalu natjecanja za nagradu Europske komisije – RegioStars appeared first on CARNET .

07.07.2020. 12:27
Upisi u srednje škole: Početak prijava obrazovnih programa u ljetnome roku
Kao što je propisano Odlukom o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2020./2021., u srijedu, 8. srpnja 2020. godine započinju prijave obrazovnih programa u sustavu NISpuSŠ. ... The post Upisi u srednje škole: Početak prijava obrazovnih programa u ljetnome roku appeared first on CARNET .