Božićni program

Autor: Marina Balen, 27. 12. 2016.

Ovogodišnji je večernji božićni program održan 22. prosinca 2016. godine u 18 sati u velikogrđevačkom Domu kulture. Koordinatorica je programa bila učiteljica Ana Nakani, a učenici su, pod vodstvom svojih učitelja, imali zaista puno toga za pokazati. Ne zaboravimo spomenuti da je istoga dana u dopodnevnim satima na malom božićnom programu Djed Božićnjak (Franko Puharć) uz pomoć učenica 8. a razreda (Ana Maria Kramarić i Dora Šimek) podijelio predškolcima prigodne poklone.

Pjesmom Tiha noć večernji su božićni program svečano otvorili tamburaši Lovro Đurđević, učenik 7.a razreda, Andrija Krnjić i Tibor Brestovac, učenici 5. b razreda. Slijedila je Polnoćka u našem mjestu, igrokaz učenika 3. razreda pod vodstvom učiteljice Ane Nakani, a zatim djeca iz dječjeg vrtića Slatki potok s igrokazom Pismo za Djeda Mraza. Uz splet pjesama i plesa predstavila nam se školska folklorna skupina koju je uvježbala učiteljica Ljerka Vodopija.

O tome kako izgledaju božićni blagdani u njihovom obiteljima otkrila nam je, putem svojih litararnih uradaka, i školska novinarska skupina. Predstavljali su je učenici viših razreda: Iva Komljenović, Josipa Primorac te Lucija i Jakov Prebanić. Voditeljica im je bila učiteljica Ivana Ontl Horvat.  Školski zbor viših razreda pod vodstvom učiteljice Christine Smoljanec također se predstavio publici s nekoliko prigodnih božićnih pjesama, a uz recitacije i ples pokazali su što znaju i učenici 2. razreda. Voditeljica im je bila učiteljica Marija Čičak. Dramska skupina učiteljice Ane Nakani predstavila se igrokazom Božićni darovi, a učenici 4. razreda učiteljice Lovorke Pralas zbornim recitacijama Što sve prosinac može i Sretan Božić svakome.

Ne smijemo zaboraviti da su na pozornicu hrabro stupili i naši prvašići, a uvježbala ih je učiteljica Ljerka Vodopija. Vjeroučiteljica Helena Marijan sa svojim je učenicima 5. a razreda uvježbala igrokaz Rođenje Isusa Krista. Spomenimo još samo da je publika mogla čuti i pjesme malog zbora koji je uvježbala učiteljica Lovorka Pralas, a svojim su nas plesnim točkama zabavili i učenici 5.b i 7. a razreda. Uvježbale su ih voditeljice Kristina Gloc i Mirna Novak. Pohvalno je i što su svoju ritmičku točku same uvježbale i učenice viših razreda: Marinela Virovac, Viktorija Krluk, Natalija Popović i Svjetlana Cvrk.

Na kraju se programa ravnateljica škole Marina Balen zahvalila svim učenicima i učiteljima koji su sudjelovali u programu na uloženom trudu, ali i roditeljima te svim prisutnima na njihovom dolasku i podršci.

Emilio Šenolt, 6. razred

« Rujan 2019 »

19.09.2019. 18:02
INFO Najava radova – HT – Sibensko-kninska zupanija i Medjimurska zupanija
Postovani korisnici, pruzatelj usluge Hrvatski Telekom ce imati radove na svojoj mreznoj infrastrukturi uslijed kojih ce doci do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju: – Sibensko-kninske zupanije u vremenu ... The post INFO Najava radova – HT – Sibensko-kninska zupanija i Medjimurska zupanija appeared first on CARNET .

19.09.2019. 16:00
Nabava usluge recenzije digitalnih sadržaja izrađenih na projektu e-Škole
Oglas u EOJN RH: 2019/S 0F2-0037185 The post Nabava usluge recenzije digitalnih sadržaja izrađenih na projektu e-Škole appeared first on CARNET .

19.09.2019. 11:21
Igor Rudan otvara 21. CARNET-ovu konferenciju za korisnike
U skladu s digitalnom transformacijom obrazovnoga sustava, CARNET od ove godine uvodi koncept ,,bez papira" te stavlja naglasak na promjene koje donosi svrhovita primjena tehnologije u obrazovanju CARNET-ova konferencija za ... The post Igor Rudan otvara 21. CARNET-ovu konferenciju za korisnike appeared first on CARNET .

18.09.2019. 15:02
HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije
Postovani, Zbog prekida napajanja elektricnom energijom u zupanijskom cvoristu danas 18.9.2019. u 11:23h je doslo do prekida mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije. Prema informacijama koje imam predvidjeni prekid bi ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije appeared first on CARNET .

18.09.2019. 10:38
Uspjeh hrvatskih učenika i nastavnika u projektu CRISS
CARNET je tijekom školske godine 2018./2019. uspješno implementirao projekt CRISS u hrvatskim osnovnim i srednjim školama. U sklopu projekta sudjelovalo je 518 škola iz cijele Europe, dok je iz Hrvatske sudjelovalo ... The post Uspjeh hrvatskih učenika i nastavnika u projektu CRISS appeared first on CARNET .