Međuopćinska smotra Lidrano

Autor: Marina Balen, 30. 1. 2017.

U četvrtak, 26. siječnja 2017. godine, dramska i novinarska družina naše škole sudjelovala je na Međuopćinskoj smotri Lidrano 2017. čiji je domaćin ove školske godine bila Osnovna škola Ivana Nepomuka  Jemeršića u Grubišnom Polju.

Učenici su se u 8. 30 sati, u pratnji svojih voditeljica Ane Nakani i Ivane Ontl Horvat, zaputili u pravcu Grubišnog Polja gdje su ih dočekali ljubazni domaćini. Nakon doručka i kratkog radnog sastanka zaputili smo se u obližnji Centar za kulturu i informiranje dr. Franjo Tuđman. U 10. 00 sati Smotra je svečano otvorena. Nakon himne i pozdravnih govora ravnateljice škole Snježane Šeliš te zamjenika gradonačelnika gosp. Dalibora Jurine, mogla je početi i izvedba scenskih nastupa po kategorijama. Dramska skupina naše škole predstavila se dramsko – scenskom igrom prema tekstu Zvonimira Baloga Četka. Voditeljica im je bila učiteljica Ana Nakani.

U pauzi između pojedinačnih scenskih nastupa (kazivanja poezije i monologa) te skupnih scenskih nastupa predsjednik Povjerenstva za literarno i novinarsko stvaralaštvo g. Mato Peić iznio je kratko izvješće o literarnim i novinarskim radovima predloženim na Županijsku smotru koja će se održati 14. veljače 2017. u osnovnoj školi Veliko Trojstvo. Našu će školu sa svoja dva novinarska rada na Županijskoj smotri predstavljati Iva Bjelić i Jakov Prebanić, učenici viših razreda. Voditeljica im je učiteljica Ivana Ontl Horvat. smiley

Ivana Ontl Horvat, prof.

« Srpanj 2020 »

15.07.2020. 12:03
Postovani korisnici, U petak, 17.07.2020.g., u vremenu od 08:30 do 13:00 sati najavljeni su radovi na sustavu za opskrbu elektricnom energijom CARNET cvorista za Brodsko-posavsku zupaniju od strane HEP-a. CARNET ... The post INFO Najava radova (HEP) na sustavu za opskrbu elektricnom energijom CARNET cvorista za Brodsko-posavsku zupaniju appeared first on CARNET .

14.07.2020. 09:54
Poziv na istraživanje tržišta – nadogradnja Edutorija
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave usluge nadogradnje informacijskog sustava repozitorija digitalnih obrazovnih sadržaja – Edutorij u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija ... The post Poziv na istraživanje tržišta – nadogradnja Edutorija appeared first on CARNET .

10.07.2020. 15:00
Poziv na istraživanje tržišta – Usluga nadogradnje EMA-e
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave usluge nadogradnje EMA-e u sklopu II. faze programa "e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u ... The post Poziv na istraživanje tržišta – Usluga nadogradnje EMA-e appeared first on CARNET .

10.07.2020. 12:19
Projekt e-Škole u finalu natjecanja za nagradu Europske komisije – RegioStars
Projekt e-Škole jedan je od pet finalista u kategoriji Vještine i obrazovanje za digitalnu Europu u kojoj je prijavljeno 38 projekata. Građani Europske unije mogu glasati za svoje favorite do ... The post Projekt e-Škole u finalu natjecanja za nagradu Europske komisije – RegioStars appeared first on CARNET .

07.07.2020. 12:27
Upisi u srednje škole: Početak prijava obrazovnih programa u ljetnome roku
Kao što je propisano Odlukom o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2020./2021., u srijedu, 8. srpnja 2020. godine započinju prijave obrazovnih programa u sustavu NISpuSŠ. ... The post Upisi u srednje škole: Početak prijava obrazovnih programa u ljetnome roku appeared first on CARNET .