Dan sigurnijeg Interneta

Autor: Blaženka Rihter, 11. 2. 2020.

Povodom obilježavanja internacionalnog Dana sigurnijeg interneta 11. veljače, Centar za nestalu i zlostavljanu djecu, koordinator Centra za sigurniji internet u Hrvatskoj već šestu godinu zaredom organizira aktivnosti i akcije s ciljem poticanja i promicanja sigurnije i odgovornije upotrebe tehnologije i mobilnih uređaja među mladima i djecom, ali također i roditeljima.

ONLINE KVIZ ZA DJECU I MLADE

Jedna od aktivnosti obilježavanja Dana sigurnijeg interneta je i online kviz za djecu i mlade o sigurnosti na internetu, koji će se održati 11. veljače od 9 do 19 sati.

Kako biste pristupili online kvizu, na sam Dan sigurnijeg interneta morat ćete preuzeti mobilnu aplikaciju koja će biti dostupna na www.dansigurnijeginterneta.org. Mobilnu aplikaciju možete besplatno preuzeti i instalirati na mobitele, tablete, laptope ili stolna računala.

Više o aktivnostima za Dan sigurnijeg interneta pročitajte na mrežnoj stranici www.csi.hr. Ovdje možete preuzeti i mnoštvo korisnih materijala: brošura, postera, letaka, kvizova za učenike i roditelje i razno.

Izvor: www.csi.hr

« Rujan 2020 »

INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci
Postovani, Veceras, oko 23 sata, je ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijecu. Navedeni prekid optike je saniran te se ne ocekuju daljnji prekidi. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar ... The post INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci appeared first on CARNET .

24.09.2020. 15:04
HITNO Prekid primarne medjugradske veze prema Rijeci
Postovani, Uslijed prekida optike u jednom od tunela na autocesti izmedju Rijeke i Zagreba, u prekidu je primarna medjugradska veza prema Rijeci, promet se preusmjerio na sekundarnu vezu pa je ... The post HITNO Prekid primarne medjugradske veze prema Rijeci appeared first on CARNET .