Zasadi drvo, ne budi panj

Autor: Blaženka Rihter, 25. 10. 2019.

Danas je našu školu posjetio župan Bjelovarsko-bilogorske županije gosp. Damir Bajs, te je zajedno s načelnikom Općine gosp. Marijanom Dautancem i učenicima razredne nastave sudjelovao u akciji "Zasadi drvo, ne budi panj" koja se održava u sklopu građanske inicijative "Dani kolektivne sadnje drveća". Tom su prilikom posadili drvored crvenog javora, a sadnice je osigurala Lokalna akcijska grupa Sjeverna Bilogora.

Učenici PŠ Pavlovac uključili su se u akciju Zasadi drvo, ne budi panj. Tom su prilikom posadili drvored od 12 jorgovana i crveni javor uz čiji su korijen zakopali bocu sa porukama, imenima, datumom i imenom akcije Zasadi drvo, ne budi panj!

« Rujan 2020 »

INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci
Postovani, Veceras, oko 23 sata, je ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijecu. Navedeni prekid optike je saniran te se ne ocekuju daljnji prekidi. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar ... The post INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci appeared first on CARNET .

24.09.2020. 15:04
HITNO Prekid primarne medjugradske veze prema Rijeci
Postovani, Uslijed prekida optike u jednom od tunela na autocesti izmedju Rijeke i Zagreba, u prekidu je primarna medjugradska veza prema Rijeci, promet se preusmjerio na sekundarnu vezu pa je ... The post HITNO Prekid primarne medjugradske veze prema Rijeci appeared first on CARNET .