EU PROJEKT KAD SE SPORTSKE RUKE SLOŽE

Autor: Marina Balen, 27. 10. 2019.

U petak je u našoj školi održana početna konferencija projekta Kad se sportske ruke slože. Projekt je vrijedan 999.943,69 kuna, a financira se iz Europskog socijalnog fonda. Projekt je predstavila Marina Balen, ravnateljica škole, a na konferenciji su sudjelovali župan Bjelovarsko-bilogorske županije gosp. Damir Bajs, načelnik Općine Veliki Grđevac gosp. Marijan Dautanac i predsjednik Teniskog kluba Feniks gosp. Goran Popadić. Cilj projekta je uključivanje djece i mladih u riziku od socijalne isključenosti, osoba s invaliditetom i djecu s teškoćama u razvoju u zajednicu kroz sport. Nabavljena je oprema za provedbu projekta u vrijednosti od 300 000 kn, te se financiraju troškovi najma terena, bazena, dvorane i troškovi trenera za šest sportova kroz dvije godine. 🏊‍♂️🥇⚽️🎾

« Rujan 2020 »

INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci
Postovani, Veceras, oko 23 sata, je ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijecu. Navedeni prekid optike je saniran te se ne ocekuju daljnji prekidi. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar ... The post INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci appeared first on CARNET .

24.09.2020. 15:04
HITNO Prekid primarne medjugradske veze prema Rijeci
Postovani, Uslijed prekida optike u jednom od tunela na autocesti izmedju Rijeke i Zagreba, u prekidu je primarna medjugradska veza prema Rijeci, promet se preusmjerio na sekundarnu vezu pa je ... The post HITNO Prekid primarne medjugradske veze prema Rijeci appeared first on CARNET .