Školsko natjecanje u čitanju naglas

Autor: Petra Nikolić, 17. 10. 2019.

16. listopada u našoj je knjižnici održana školska razina Natjecanja u čitanju naglas za učenike od 3. do 8. razreda. U natjecanju je sudjelovalo 9 učenika naše škole. Učenici su bili podijeljeni u dvije kategorije: mlađu (3. – 5. razred) i stariju kategoriju (6. – 8. razred). Zahvaljujemo svim sudionicima na uloženom vremenu i trudu, a natjecateljima koji su upućeni na višu razinu natjecanja želimo puno uspjeha. Našu školu na gradskoj razini natjecanja u Grubišnom Polju u mlađoj kategoriji predstavljat će Veronika Prebanić (4. razred) i Adrian Stubičar (4. razred), a u starijoj kategoriji Ema Legin (6. razred) i Gabriela Procek (6. razred).

Inače, ove će se godine državno Natjecanje u čitanju naglas održati 7. put, a ono je jedna od središnjih manifestacija u Mjesecu hrvatske knjige (15. listopada – 15. studenog).

Lana Stilinović, knjižničarka

« Rujan 2020 »

INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci
Postovani, Veceras, oko 23 sata, je ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijecu. Navedeni prekid optike je saniran te se ne ocekuju daljnji prekidi. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar ... The post INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci appeared first on CARNET .

24.09.2020. 15:04
HITNO Prekid primarne medjugradske veze prema Rijeci
Postovani, Uslijed prekida optike u jednom od tunela na autocesti izmedju Rijeke i Zagreba, u prekidu je primarna medjugradska veza prema Rijeci, promet se preusmjerio na sekundarnu vezu pa je ... The post HITNO Prekid primarne medjugradske veze prema Rijeci appeared first on CARNET .