Međužupanijski stručni skup stručnih suradnika knjižničara

Autor: Petra Nikolić, 9. 9. 2019.

4. rujna u našoj je školi održan Međužupanijski stručni skup stručnih suradnika knjižničara na kojem je sudjelovalo gotovo osamdeset knjižničara. Tema je bila aktualna Škola za život, a predavačice profesorice Adela Granić iz Agencije za odgoj i obrazovanje, viša savjetnica za stručne suradnike školske knjižničare i Draženka Stančić iz OŠ Ivana Kukuljevića Sakcinskog, stručna suradnica savjetnica, voditeljica ŽSV-a školskih knjižničara Varaždinske županije dobro upućene u temu. Prisutnima su se obratile i naša ravnateljica Marina Balen te Mirjana Milinović voditeljica ŽSV-a školskih knjižničara Bjelovarsko-bilogorske županije.

Lana Stilinović, knjižničarka

« Rujan 2020 »

INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci
Postovani, Veceras, oko 23 sata, je ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijecu. Navedeni prekid optike je saniran te se ne ocekuju daljnji prekidi. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar ... The post INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci appeared first on CARNET .

24.09.2020. 15:04
HITNO Prekid primarne medjugradske veze prema Rijeci
Postovani, Uslijed prekida optike u jednom od tunela na autocesti izmedju Rijeke i Zagreba, u prekidu je primarna medjugradska veza prema Rijeci, promet se preusmjerio na sekundarnu vezu pa je ... The post HITNO Prekid primarne medjugradske veze prema Rijeci appeared first on CARNET .