PRVI DAN ŠKOLE

Autor: Marina Balen, 4. 9. 2019.

U ponedjeljak 9. rujna 2019. godine počinje nova nastavna godina. Nadam se da ste se odmorili i ugodno proveli ljetne praznike, ali isto tako i zaželjeli svojih školskih prijatelja i učitelja.

Prvi dan škole, u 8,00 sati održat će se svečano primanje učenika u povodu početka školske godine. Razrednici će održati dva sata razrednika na kojima će upoznati učenike s aktualnostima i najvažnijim obavijestima za početak nove školske godine.

Zahvaljujući Općini Veliki Grđevac učenike će prvi dan dočekati i besplatni kompleti bilježnica i školskog pribora. Država ove godine nabavlja sve udžbenike, a ostale materijale nabavljaju roditelji. Općina će sufinancirati iznose za dodatne nastavne materijele o čemu će Vas upoznati razrednici na prvom roditeljskom sastanku. Za razrednu nastavu sufinancira se cijeli iznos, dok se za predmetnu nastavu sufinancira iznos do 300 kn. Roditelji trebaju priložiti račun o kupnji dodatnih nastavnih materijala.

Dio smo eksperimentalnog programa Škola za život i želim svima učenicima i učiteljima uspješnu primjenu novih kurikuluma koji će omogućiti kvalitetnije obrazovanje. Roditelje također pozivam da se maksimalno uključe i budu podrška u svim pozitivnim promjenama koje nas očekuju.

Prijevoz učenika:
1. Mala Pisanica, Donja Kovačica, Pavlovac - 9,30 sati
2. Gornja Kovačica, Zrinska, Sibenik, Topolovica - 10,00 sati

Prehrana učenika u školskoj kuhinji započinje u srijedu, 11. rujna 2019. godine. Cijena obroka iznosi 5.47 kn.

Raspored po učionicama u matičnoj školi:
1. razred – razrednica Marica Čičak, učionica 1. razreda
2. razred – razrednica Ana Nakani, učionica 2. razreda
3. razred – razrednica Lovorka Pralas, učionica 3. razreda
4. razred – razrednica Ljerka Vodopija, učionica 4. razreda
5.a razred – razrednik Tomislav Anžlovar, učionica fizike
5.b razred – razrednica Kristina Gloc, učionica engleskog jezika
6.a razred - razrednik Darko Horvat, učionica povijesti
6.b razred – razrednica Mirna Novak, učionica biologije
7.a razred – razrednica Ivana Ontl Horvat, učionica hrvatskog jezika
7.b razred – razrednica Petra Nikolić, učionica informatike
8.a razred – razrednica Helena Marijan, učionica likovne kulture
8.b razred - razrednica Suzana Sabljak, učionica matematike
PŠ Pavlovac
1. i 3. razred – razrednica Valentina Prebanić
2. i 4. razred – razrednica Tihana Čvek
PŠ Donja Kovačica
Razrednica Danijela Križan
PŠ Mala Pisanica
Razrednica Marija Lukić

Dragi učenici i roditelji/skrbnici,
u ime svih djelatnika škole želim Vam uspješan početak nove školske 2019./2020. godine.
Ravnateljica:
Marina Balen, dipl. uč.

« Lipanj 2021 »

16.06.2021. 09:21
Od jeseni novi Loomen
CARNET će za sljedeću školsku i akademsku godinu postaviti novu instancu sustava Loomen te arhivirati postojeću. Gotovo 400 000 korisnika dočekat će prazna instanca Loomena na kojoj će se odvijati ... The post Od jeseni novi Loomen appeared first on CARNET .

14.06.2021. 15:04
INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju sjeverne Hrvatske
Postovani, Danas od 12:00 sati ponovno je uspostavljena mrezna povezanost prema CARNET cvoristima u: Krapini, Cakovcu i Varazdinu. Do problema s mreznom povezanosti je doslo zbog prekida medjugradske optike. Ne ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju sjeverne Hrvatske appeared first on CARNET .

14.06.2021. 12:04
HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju sjeverne Hrvatske
Postovani, Danas od 09:00 sati CARNET NOC biljezi prekid mrezne povezanosti prema CARNET cvoristima u: Krapini, Cakovcu i Varazdinu. Uslijed prekida u ispadu je mrezna povezanost ustanova clanica na podrucju ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju sjeverne Hrvatske appeared first on CARNET .

12.06.2021. 12:04
Postovani, Danas oko 7:00 sati je ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Vukovarsko-srijemske zupanije. S postovanjem, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center – NOC) Odjel mrezne infrastrukture Hrvatska akademska ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Vukovarsko-srijemske zupanije appeared first on CARNET .

12.06.2021. 00:04
HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Vukovarsko-srijemske zupanije
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Vukovaru doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Vukovarsko-srijemske zupanije. CARNET NOC nema informaciju koliko ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Vukovarsko-srijemske zupanije appeared first on CARNET .