PRVI DAN ŠKOLE

Autor: Marina Balen, 4. 9. 2019.

U ponedjeljak 9. rujna 2019. godine počinje nova nastavna godina. Nadam se da ste se odmorili i ugodno proveli ljetne praznike, ali isto tako i zaželjeli svojih školskih prijatelja i učitelja.

Prvi dan škole, u 8,00 sati održat će se svečano primanje učenika u povodu početka školske godine. Razrednici će održati dva sata razrednika na kojima će upoznati učenike s aktualnostima i najvažnijim obavijestima za početak nove školske godine.

Zahvaljujući Općini Veliki Grđevac učenike će prvi dan dočekati i besplatni kompleti bilježnica i školskog pribora. Država ove godine nabavlja sve udžbenike, a ostale materijale nabavljaju roditelji. Općina će sufinancirati iznose za dodatne nastavne materijele o čemu će Vas upoznati razrednici na prvom roditeljskom sastanku. Za razrednu nastavu sufinancira se cijeli iznos, dok se za predmetnu nastavu sufinancira iznos do 300 kn. Roditelji trebaju priložiti račun o kupnji dodatnih nastavnih materijala.

Dio smo eksperimentalnog programa Škola za život i želim svima učenicima i učiteljima uspješnu primjenu novih kurikuluma koji će omogućiti kvalitetnije obrazovanje. Roditelje također pozivam da se maksimalno uključe i budu podrška u svim pozitivnim promjenama koje nas očekuju.

Prijevoz učenika:
1. Mala Pisanica, Donja Kovačica, Pavlovac - 9,30 sati
2. Gornja Kovačica, Zrinska, Sibenik, Topolovica - 10,00 sati

Prehrana učenika u školskoj kuhinji započinje u srijedu, 11. rujna 2019. godine. Cijena obroka iznosi 5.47 kn.

Raspored po učionicama u matičnoj školi:
1. razred – razrednica Marica Čičak, učionica 1. razreda
2. razred – razrednica Ana Nakani, učionica 2. razreda
3. razred – razrednica Lovorka Pralas, učionica 3. razreda
4. razred – razrednica Ljerka Vodopija, učionica 4. razreda
5.a razred – razrednik Tomislav Anžlovar, učionica fizike
5.b razred – razrednica Kristina Gloc, učionica engleskog jezika
6.a razred - razrednik Darko Horvat, učionica povijesti
6.b razred – razrednica Mirna Novak, učionica biologije
7.a razred – razrednica Ivana Ontl Horvat, učionica hrvatskog jezika
7.b razred – razrednica Petra Nikolić, učionica informatike
8.a razred – razrednica Helena Marijan, učionica likovne kulture
8.b razred - razrednica Suzana Sabljak, učionica matematike
PŠ Pavlovac
1. i 3. razred – razrednica Valentina Prebanić
2. i 4. razred – razrednica Tihana Čvek
PŠ Donja Kovačica
Razrednica Danijela Križan
PŠ Mala Pisanica
Razrednica Marija Lukić

Dragi učenici i roditelji/skrbnici,
u ime svih djelatnika škole želim Vam uspješan početak nove školske 2019./2020. godine.
Ravnateljica:
Marina Balen, dipl. uč.

« Srpanj 2020 »

15.07.2020. 12:03
Postovani korisnici, U petak, 17.07.2020.g., u vremenu od 08:30 do 13:00 sati najavljeni su radovi na sustavu za opskrbu elektricnom energijom CARNET cvorista za Brodsko-posavsku zupaniju od strane HEP-a. CARNET ... The post INFO Najava radova (HEP) na sustavu za opskrbu elektricnom energijom CARNET cvorista za Brodsko-posavsku zupaniju appeared first on CARNET .

14.07.2020. 09:54
Poziv na istraživanje tržišta – nadogradnja Edutorija
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave usluge nadogradnje informacijskog sustava repozitorija digitalnih obrazovnih sadržaja – Edutorij u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija ... The post Poziv na istraživanje tržišta – nadogradnja Edutorija appeared first on CARNET .

10.07.2020. 15:00
Poziv na istraživanje tržišta – Usluga nadogradnje EMA-e
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave usluge nadogradnje EMA-e u sklopu II. faze programa "e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u ... The post Poziv na istraživanje tržišta – Usluga nadogradnje EMA-e appeared first on CARNET .

10.07.2020. 12:19
Projekt e-Škole u finalu natjecanja za nagradu Europske komisije – RegioStars
Projekt e-Škole jedan je od pet finalista u kategoriji Vještine i obrazovanje za digitalnu Europu u kojoj je prijavljeno 38 projekata. Građani Europske unije mogu glasati za svoje favorite do ... The post Projekt e-Škole u finalu natjecanja za nagradu Europske komisije – RegioStars appeared first on CARNET .

07.07.2020. 12:27
Upisi u srednje škole: Početak prijava obrazovnih programa u ljetnome roku
Kao što je propisano Odlukom o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2020./2021., u srijedu, 8. srpnja 2020. godine započinju prijave obrazovnih programa u sustavu NISpuSŠ. ... The post Upisi u srednje škole: Početak prijava obrazovnih programa u ljetnome roku appeared first on CARNET .