PRVI DAN ŠKOLE

Autor: Marina Balen, 4. 9. 2019.

U ponedjeljak 9. rujna 2019. godine počinje nova nastavna godina. Nadam se da ste se odmorili i ugodno proveli ljetne praznike, ali isto tako i zaželjeli svojih školskih prijatelja i učitelja.

Prvi dan škole, u 8,00 sati održat će se svečano primanje učenika u povodu početka školske godine. Razrednici će održati dva sata razrednika na kojima će upoznati učenike s aktualnostima i najvažnijim obavijestima za početak nove školske godine.

Zahvaljujući Općini Veliki Grđevac učenike će prvi dan dočekati i besplatni kompleti bilježnica i školskog pribora. Država ove godine nabavlja sve udžbenike, a ostale materijale nabavljaju roditelji. Općina će sufinancirati iznose za dodatne nastavne materijele o čemu će Vas upoznati razrednici na prvom roditeljskom sastanku. Za razrednu nastavu sufinancira se cijeli iznos, dok se za predmetnu nastavu sufinancira iznos do 300 kn. Roditelji trebaju priložiti račun o kupnji dodatnih nastavnih materijala.

Dio smo eksperimentalnog programa Škola za život i želim svima učenicima i učiteljima uspješnu primjenu novih kurikuluma koji će omogućiti kvalitetnije obrazovanje. Roditelje također pozivam da se maksimalno uključe i budu podrška u svim pozitivnim promjenama koje nas očekuju.

Prijevoz učenika:
1. Mala Pisanica, Donja Kovačica, Pavlovac - 9,30 sati
2. Gornja Kovačica, Zrinska, Sibenik, Topolovica - 10,00 sati

Prehrana učenika u školskoj kuhinji započinje u srijedu, 11. rujna 2019. godine. Cijena obroka iznosi 5.47 kn.

Raspored po učionicama u matičnoj školi:
1. razred – razrednica Marica Čičak, učionica 1. razreda
2. razred – razrednica Ana Nakani, učionica 2. razreda
3. razred – razrednica Lovorka Pralas, učionica 3. razreda
4. razred – razrednica Ljerka Vodopija, učionica 4. razreda
5.a razred – razrednik Tomislav Anžlovar, učionica fizike
5.b razred – razrednica Kristina Gloc, učionica engleskog jezika
6.a razred - razrednik Darko Horvat, učionica povijesti
6.b razred – razrednica Mirna Novak, učionica biologije
7.a razred – razrednica Ivana Ontl Horvat, učionica hrvatskog jezika
7.b razred – razrednica Petra Nikolić, učionica informatike
8.a razred – razrednica Helena Marijan, učionica likovne kulture
8.b razred - razrednica Suzana Sabljak, učionica matematike
PŠ Pavlovac
1. i 3. razred – razrednica Valentina Prebanić
2. i 4. razred – razrednica Tihana Čvek
PŠ Donja Kovačica
Razrednica Danijela Križan
PŠ Mala Pisanica
Razrednica Marija Lukić

Dragi učenici i roditelji/skrbnici,
u ime svih djelatnika škole želim Vam uspješan početak nove školske 2019./2020. godine.
Ravnateljica:
Marina Balen, dipl. uč.

« Rujan 2020 »

INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci
Postovani, Veceras, oko 23 sata, je ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijecu. Navedeni prekid optike je saniran te se ne ocekuju daljnji prekidi. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar ... The post INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci appeared first on CARNET .

24.09.2020. 15:04
HITNO Prekid primarne medjugradske veze prema Rijeci
Postovani, Uslijed prekida optike u jednom od tunela na autocesti izmedju Rijeke i Zagreba, u prekidu je primarna medjugradska veza prema Rijeci, promet se preusmjerio na sekundarnu vezu pa je ... The post HITNO Prekid primarne medjugradske veze prema Rijeci appeared first on CARNET .