8. Susret hrvatskog dječjega duhovnoga stvaralaštva „Stjepan Kranjčić“

Autor: Petra Nikolić, 8. 5. 2019.

Susret dječjega duhovnoga stvaralaštva „Stjepan Kranjčić“ održan je 8.4.2019. g. Našu školu je predstavila učenica Lucija Prebanić iz 7. a razreda. Lucija je pisala sastavak pod naslovom „Savršena škola“. U sastavku je pisala o školi kakvu bi voljela vidjeti, o školi tolerancije, bez nasilja i diskriminacije. Mentorica joj je bila vjeroučiteljica Helena Marijan. Nažalost, nismo mogli sudjelovati na susretu, ali su nam danas pristigle zahvalnice za poslani rad te primjerci Zbornika u kojem je Lucijin rad objavljen. Luciji čestitamo i potičemo da i dalje piše te se nadamo da ćemo sudjelovati i iduće godine.

Helena Marijan

« Rujan 2020 »

INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci
Postovani, Veceras, oko 23 sata, je ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijecu. Navedeni prekid optike je saniran te se ne ocekuju daljnji prekidi. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar ... The post INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci appeared first on CARNET .

24.09.2020. 15:04
HITNO Prekid primarne medjugradske veze prema Rijeci
Postovani, Uslijed prekida optike u jednom od tunela na autocesti izmedju Rijeke i Zagreba, u prekidu je primarna medjugradska veza prema Rijeci, promet se preusmjerio na sekundarnu vezu pa je ... The post HITNO Prekid primarne medjugradske veze prema Rijeci appeared first on CARNET .