REZULTATI NATJEČAJA ZA NAJBOLJE LITERARNE, NOVINARSKE I LIKOVNE OSTVARAJE NA TEMU PRIČA O DJETINJSTVU

Autor: Marina Balen, 12. 4. 2019.

32. LOVRAKOVI DANI KULTURE

LITERARNI OSTVARAJI

Prosudbeno povjerenstvo u sastavu: Marina Nejedli (predsjednica), Slobodanka Martan (član), Andrea Petrić (član) izabralo je sljedeće učenike i njihove radove za nagradu:

UČENICI OD 1. DO 4. RAZREDA

1. Petra Drvenkar, 1. razred, Djetinjstvo, Katolička osnovna škola u Virovitici, voditeljica: Mirela Marušić
2. Jan Boršić, 2. razred, Pravi dar, OŠ Gornji Mihaljevec, voditeljica: Nada Panić
3. Neva Novak, 3. razred, Skrivočkaje, OŠ Tomaša Goričanca, Mala Subotica, voditeljica: Ljiljana Rinkovec
4. Sofija Šantek, 4. razred, Priča o djetinjstvu, OŠ Bogumila Tonija, Samobor, voditeljica: Snježana Škiljan
5. Nera Košak, 4. razred, Najljepše doba, OŠ Hodošan, voditeljica: Anastazija A. Balent

UČENICI OD 5. DO 8. RAZREDA:

1. Lara Vidranski, 8. razred, Moje djetinjstvo, OŠ Trnsko, Zagreb, voditeljica: Marina Fistronić
2. Marijana Markov, 5. razred, Priča o djetinjstvu bez interneta, OŠ Molve, voditeljica: Marija Halaček
3. Mari Rodin, 7. razred, Različita jutra, OŠ Nikola Tesla, Rijeka, voditeljica: Irena Peić Rančić
4. Ana Šamanić, 8. razred, Samo nebo nam je granica, OŠ Vežica, Rijeka, voditeljica: Ester Acinger
5. Tibor Slobodnjak, 7. razred, Priča o djetinjstvu, OŠ Veliko Trojstvo, voditeljica: Ana Megle

Za najbolju selekciju literarnih ostvaraja nagrađuje se Katolička osnovna škola u Virovitici (za učenike nižih razreda) i OŠ Martijanec (za učenike viših razreda).

NOVINARSKI OSTVARAJI

Prosudbeno povjerenstvo u sastavu: Ivana Ontl Horvat (predsjednica), Ljerka Vodopija (član), Šandor Kasaš (član) izabralo je sljedeće učenike i njihove radove za nagradu:

UČENICI OD 5. DO 8. RAZREDA:

1. Ema Kurečić, 6. razred, Dopunska nastava, OŠ Marije Jurić Zagorke, Zagreb, voditeljica: Melita Horvatek Forjan
2. Jelena Nakić, 8. razred, Život na kotačima, Osnovna škola Ludbreg, voditeljica: Ljudmila Kladić
3. Ivana Misir, 8. razred, Guske u magli, Osnovna škola Draganići, voditeljica: Matilda Marković
4. Filip Adžić, 8. razred, Hoću li i ja krenuti očevim stopama, Osnovna škola Čavle, voditeljica: Dolores Maršanić
5. Petra Radinković, 7. razred, Pravac more, OŠ Nikola Tesla, Rijeka, voditeljica: Irena Peić Rančić

Za najbolju selekciju novinarskih ostvaraja nagrađuje se OŠ Marije Jurić Zagorke, Zagreb.

LIKOVNI OSTVARAJI

Prosudbeno povjerenstvo u sastavu: Anita Res (predsjednica), Valna Bastijančić Erjavec(član), Marica Čičak (član) izabralo je sljedeće učenike i njihove radove za nagradu:

UČENICI OD 1. DO 4. RAZREDA

1. Lana Vučić, 4. b razred , OŠ Turanj, voditeljica: Arijana Mikšić
2. Ariela Crkvenčić, 3. razred, I. OŠ Čakovec, voditeljica: Vesna Horvat
3. Neva Novak, 3. razred, OŠ Tomaša Goričanca, Mala Subotica, voditeljica: Ljiljana Rinkovec
4. Valerija Hruškar, 4. razred, OŠ Vladimir Nazor, Budinščina, voditeljica: Suzana Ramić
5.Nera Košak, 4. h razred , OŠ Hodošan, voditelj: Dragutin Balent

1. Nikša Lukić, 8. a razred, I. OŠ Bjelovar, voditeljica: Lorena-Buršić Lukić
2. Matija Vreš, 6. razred, OŠ Čazma, voditeljica: Ivana Barišić Tomšić
3. Nika Matić, 8. razred, OŠ Mate Lovraka, Zagreb, voditeljica: Bernadica Mažar
4. Lucija Sojka, 8. razred, OŠ Mate Lovraka, Veliki Grđevac, voditelj: Igor Taritaš
5. Leonarda Pereković, 7. c razred, OŠ Dragutina Tadijanovića, Petrinja, voditeljica: Kristina Roksa

Za najbolju selekciju likovnih ostvaraja nagrađuje se OŠ Mate Lovraka, Zagreb.

NASLOVNICA ZBORNIKA

Lucija Šimunović, 4. c razred,  III. OŠ Bjelovar, voditeljica: Suzana Turković

ŠKOLE ZA UČENIKE S POSEBNIM POTREBAMA

1. Filip Hećimović, 8. razred Centar za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju, Virovitica, voditeljica: Izabela Babić
2. Branimir Ulovec, radno osposobljavanje, V. OŠ Bjelovar, voditeljica: Tatjana Pleskot Čvek prof. reh.

Čestitamo svim sudionicima natječaja, a posebno nagrađenim učenicima i voditeljima. Nagrade će biti dodijeljene na Središnjoj manifestaciji Lovrakovih dana kulture u četvrtak 30. svibnja 2019. godine.

« Rujan 2020 »

INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci
Postovani, Veceras, oko 23 sata, je ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijecu. Navedeni prekid optike je saniran te se ne ocekuju daljnji prekidi. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar ... The post INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci appeared first on CARNET .

24.09.2020. 15:04
HITNO Prekid primarne medjugradske veze prema Rijeci
Postovani, Uslijed prekida optike u jednom od tunela na autocesti izmedju Rijeke i Zagreba, u prekidu je primarna medjugradska veza prema Rijeci, promet se preusmjerio na sekundarnu vezu pa je ... The post HITNO Prekid primarne medjugradske veze prema Rijeci appeared first on CARNET .