/ŠKOLA ZA ŽIVOT/ - PRVI DAN NASTAVE

Autor: Marina Balen, 28. 8. 2018.

U ponedjeljak 3. rujna 2018. godine počinje nova nastavna godina. Nadam se da ste se odmorili i ugodno proveli ljetne praznike, ali isto tako i zaželjeli svojih školskih prijatelja i učitelja.

Prvi dan škole održat će se svečano primanje učenika u povodu početka školske godine. Razrednici će održati dva sata razrednika na kojima će upoznati učenike s aktualnostima i najvažnijim obavijestima za početak nove školske godine.

Zahvaljujući Općini Veliki Grđevac učenike će prvi dan dočekati i besplatni kompleti bilježnica i školskog pribora.

Dio smo eksperimentalnog programa Škola za život i želim svima učenicima i učiteljima uspješnu primjenu novih kurikuluma koji će omogućiti kvalitetnije obrazovanje. Roditelje također pozivam da se maksimalno uključe i budu podrška u svim pozitivnim promjenama koje nas očekuju. Učenike očekuju novi udžbenici i digitalni nastavni materijali, tableti, besplatan Internet, a škola će biti potpuno opremljena kabinetskom i informatičkom opremom. Prihvatili smo ovaj izazov u želji da vama, dragi naši učenici, omogućimo bolju i kvalitetniju budućnost.

Prijevoz učenika:
1. Mala Pisanica i Donja Kovačica - 9,40 sati
2. Pavlovac - 10,00 sati
3. Gornja Kovačica, Zrinska, Sibenik, Topolovica - 10,40 sati

Prehrana učenika u školskoj kuhinji započinje u srijedu, 5. rujna 2018. godine.

Raspored po učionicama u matičnoj školi:
1. razred – razrednica Ana Nakani, učionica 1. razreda
2. razred – razrednica Lovorka Pralas, učionica 2. razreda
3. razred – razrednica Ljerka Vodopija, učionica 3. razreda
4. razred – razrednica Marica Čičak, učionica 4. razreda
5.a razred – razrednik Darko Horvat, učionica povijesti
5.b razred – razrednica Mirna Novak, učionica engleskog jezika
6.a razred - razrednica Ivana Ontl Horvat, učionica hrvatskog jezika
6.b razred – razrednica Zdenka Barto, učionica informatike
7.a razred – razrednica Helena Marijan, učionica matematike
7.b razred – razrednica Nikolina Cenger, učionica likovne kulture
8. razred – razrednik Tomislav Anžlovar, učionica fizike
PŠ Pavlovac
1. i 3. razred – razrednica Tihana Čvek
2. i 4. razred – razrednica Valentina Prebanić
PŠ Donja Kovačica
2. i 4. razred – razrednica Danijela Križan
PŠ Mala Pisanica
3. i 4. razred – razrednica Marija Lukić

Dragi učenici i roditelji/skrbnici,
u ime svih djelatnika škole želim Vam uspješan početak nove školske 2018./2019. godine.
Ravnateljica:
Marina Balen, dipl. uč.

« Listopad 2018 »

24.09.2018. 14:45
Objavljen preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018
Objavljen je preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018 koja će se pod nazivom “CUC20: mreža ideja” održati od 21. do 23. studenoga 2018. godine u Konvencijskom centru Šibenik.

19.09.2018. 14:56
U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
Na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu započela je trodnevna znanstvena konferencija posvećena informacijskim i inteligentnim sustavima - CECIIS 2018.

29.08.2018. 10:24
Webinar za učenike i roditelje: analitike učenja u e-Školama
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET organizira webinar na temu sustava za analitike učenja koji je osmišljen u okviru pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

28.08.2018. 13:51
Pilot projektom e-Škole značajno povećana digitalna zrelost 10 posto hrvatskih škola
Povećanje razine digitalne zrelosti 10 posto hrvatskih osnovnih i srednjih škola glavni je rezultat uspješno završenog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“ kojeg je Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET započela s partnerima 2015. godine.

02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.