REZULTATI NATJEČAJA ZA NAJBOLJE LITERARNE, NOVINARSKE I LIKOVNE OSTVARAJE NA TEMU BLAGO MOGA ZAVIČAJA

Autor: Marina Balen, 19. 4. 2018.

31. LOVRAKOVI DANI KULTURE

LITERARNI OSTVARAJI

NIŽI RAZREDI

1. Neva Novak, 2. razred, Sobočki maškari, OŠ Tomaša Goričanca, Mala Subotica
  2. Marko Perković, 3. razred, Božićni običaji, III. OŠ Bjelovar
  3. Teo Hanžeković, 4. razred, Blago moga zavičaja, OŠ „Braća Radić“, Koprivnica
  4. Leonarda Vrbanić, 3. razred, Priča o baki Janici, OŠ Turanj, Karlovac
  5. Sara Gorupec, 4. razred, Kaj, OŠ Oroslavje

Za najbolju selekciju literarnih ostvaraja nižih razreda nagrađuje se OŠ TURANJ, KARLOVAC.

VIŠI RAZREDI

1. Ante Leonardo Šolić, 7. razred, Grmilo-sivalo, OŠ Neorić-Sutina, Neorić
  2. Leonardo Ivić, 5. razred, Čuvarica svjetlosti, OŠ u Đulovcu, PŠ Bastaji
  3. Jakob Trupković, 8. razred, Međimurske reči, OŠ Gornji Mihaljevec
  4. Regina Matić, 7. razred, Paška čipka, OŠ Mate Lovraka, Zagreb
  5. Andrea Džambo, 8. razred, Blago moga zavičaja, OŠ „Stjepan Radić“, Oprisavci

Za najbolju selekciju literarnih ostvaraja viših razreda nagrađuje se OŠ GORNJI MIHALJEVEC.

NOVINARSKI OSTVARAJI

1. Laura Bujan, 8.r.: Gizdavi seljaki – filmski junaki, Osnovna škola Draganići
  2. Gabriela Gazdek, 7.r.: Biti majka i žena blago je moga zavičaja, OŠ Molve
  3. Magdalena Grudenić, 5.r.: Zavičajnu baštinu čuvaju kulturno-umjetnička društva, Osnovna škola Ivanska
  4. Nina Franki, 8.r.: Nekad bilo, sad se spominjalo, Osnovna škola Vežica, Rijeka
  5. Borna Šestak, 8.r.: Rođenje je jedan od najljepših životnih trenutaka, OŠ Novi Marof

Za najbolju selekciju novinarskih ostvaraja nagrađuje se  Osnovna škola Draganići.

LIKOVNI OSTVARAJI

NIŽI RAZREDI:

1. SARA BRAVAR, 3. razred, OŠ Vladimira Nazora Pazin, PŠ Trviž
  2. EVA ZAMARIN, 2.a razred, OŠ J. Šižgorića, Šibenik
  3. LANA VUČIĆ, 3. razred, OŠ Turanj, Karlovac
  4. DUJE MARASOVIĆ, 4. razred, OŠ „Starigrad“, Starigrad-Paklenica
  5. ENA LUSAVEC, 2. razred, OŠ „Grigor Vitez“ Sveti Ivan Žabno

Za najbolju selekciju likovnih ostvaraja nižih razreda nagrađuje se OŠ Vladimira Nazora Pazin, PŠ Trviž.

VIŠI RAZREDI:

1. JULIJA BARIŠIĆ, 6. razred, OŠ Dore Pejačević, Našice
  2. IVA STOŽICKI, 7. razred, ČOŠ Jana Amosa Komenskog, Daruvar
  3. NIKA MATIĆ, 7. razred, OŠ Mate Lovraka, Zagreb
  4. MARIN SENJANIN, 7. razred, OŠ Ivan Duknović, Marina
  5. ELLA CAREK, 6. razred, OŠ „Braća Radić“ Koprivnica

Za najbolju selekciju selekcija likovnih ostvaraja viših razreda nagrađuje se ČOŠ Jana Amosa Komenskog, Daruvar.

ŠKOLE ZA UČENIKE S POSEBNIM POTREBAMA:

1. EDI SURIJAN, 6.OOS, Centar „Liče Faraguna“, Labin
  2. SANELA VIDMAR, 8. razred, Centar za odgoj i obrazovanje, Rijeka
  3. MARIJAN NEMEŠ, 7. razred, Centar za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju Virovitica
  4. EMANUEL SAINA, 2.OOS, Centar „Liče Faraguna“, Labin
  5. JAN KAHLINA, 8.r., Centar za odgoj i obrazovanje Krapinske Toplice

NASLOVNICA ZBORNIKA „DAROVI DJETINJSTVA“

1. MARIJA FIŠTROVIĆ, 4.razred, OŠ Berek

Čestitamo svim sudionicima natječaja, a posebno nagrađenim učenicima i voditeljima. Nagrade će biti dodijeljene na Središnjoj manifestaciji LDK u četvrtak 7. lipnja 2018. godine.

« Listopad 2018 »

24.09.2018. 14:45
Objavljen preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018
Objavljen je preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018 koja će se pod nazivom “CUC20: mreža ideja” održati od 21. do 23. studenoga 2018. godine u Konvencijskom centru Šibenik.

19.09.2018. 14:56
U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
Na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu započela je trodnevna znanstvena konferencija posvećena informacijskim i inteligentnim sustavima - CECIIS 2018.

29.08.2018. 10:24
Webinar za učenike i roditelje: analitike učenja u e-Školama
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET organizira webinar na temu sustava za analitike učenja koji je osmišljen u okviru pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

28.08.2018. 13:51
Pilot projektom e-Škole značajno povećana digitalna zrelost 10 posto hrvatskih škola
Povećanje razine digitalne zrelosti 10 posto hrvatskih osnovnih i srednjih škola glavni je rezultat uspješno završenog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“ kojeg je Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET započela s partnerima 2015. godine.

02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.