ŽUPANIJSKA SMOTRA LIDRANO 2021.

Autor: Marina Balen, 23. 3. 2021.

Naša škola bila je domaćin Županijske smotre Lidrano 2021. godine. Smotra je održana u petak 19.3.2021. godine uživo i online. U kategoriji dramsko - scenskog stvaralaštva održana je uživo, a u kategoriji literarnih i novinarskih osvaraja organizirani su okrugli stolovi putem platforme Zoom. Članovi povjerenstva predložili su ostvaraje i nastupe za državnu razinu natjecanja. Čestitamo svim učenicima i voditeljima.

Na Državnu smotru u kategoriji literarnog stvaralaštva povjerenstvo upućuje sljedeće ostvaraje:
  1. Petra Kokan, 8. razred, Pelene, II. osnovna škola Bjelovar, voditeljica: Vlatka Bily;
  2. Dora Arapović, 8. razred, Zima, II. osnovna škola Bjelovar, voditeljica: Vlatka Bily;
  3. Andrija Krčma, 5. razred, U mojoj se glavi guraju priče, III. osnovna škola Bjelovar, voditeljica: Mira - Ankica Klarić;
  4. Kristijan Pranjić, 7. razred, Nimalo dosadna godina, OŠ Štefanje, voditeljica: Daliborka Ileković.
Na Državnu smotru u kategoriji novinarskog stvaralaštva povjerenstvo upućuje sljedeće ostvaraje:
  1. Edita Sakaž, 4. razred, Sused Vrabec – naš dobri stari Geppeto, OŠ Mirka Pereša Kapela, voditeljica: Ivana Ružman Faletar;
  2. Dora Jelić, 7. razred, Uz četiri šape uči se lakše, III. osnovna škola Bjelovar, voditeljica: Mira – Ankica Klarić;
  3. Ema Jambrušić, 8. razred, Početnica na dar obnovljenoj školi, OŠ Ivanska, voditeljica: Katica Šarlija.

Na Državnu smotru u kategoriji dramsko - scenskog stvaralaštva povjerenstvo upućuje sljedeće pojedinačne izvedbe:

Sanja Pilić: Kako se postaje velik (2')
Vrsta rada: monolog
Izvođač: Karlo Ris, 4. razred
Voditelj: Senka Vereš
OŠ Ivana Nepomuka Jemeršića, Grubišno Polje

Zvonomir Golob: Sve ruže svijeta (2')
Vrsta rada: kazivanje poezije
Izvođač: Nina Vicić, 8. razred
Voditelj: Mateja Ištok
I. osnovna škola Bjelovar

PROSUDBENA POVJERENSTVA SMOTRE STVARALAŠTVA UČENIKA OŠ BBŽ

Povjerenstvo za literarno stvaralaštvo
1. Melita Rundek, predsjednica,
2. Ivana Ontl Horvat, članica,
3. Slobodanka Martan, članica.

Povjerenstvo za novinarsko stvaralaštvo, radijske emisije i školske listove
1. Slavica Trgovac Martan, predsjednica,
2. Sanja Klinac, članica,
3. Suzana Balen, članica.

Povjerenstvo za dramsko - scensko stvaralaštvo
1. Jakov Bilić, državni izbornik, predsjednik,
2. Nikolina Marinić, članica,
3. Maja Margareta Fabičević, članica.

Priloženi dokumenti:
Izvjesce_Lidrano_2021-_07-BBZ.pdf (682.91 KB)

« Lipanj 2021 »

16.06.2021. 09:21
Od jeseni novi Loomen
CARNET će za sljedeću školsku i akademsku godinu postaviti novu instancu sustava Loomen te arhivirati postojeću. Gotovo 400 000 korisnika dočekat će prazna instanca Loomena na kojoj će se odvijati ... The post Od jeseni novi Loomen appeared first on CARNET .

14.06.2021. 15:04
INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju sjeverne Hrvatske
Postovani, Danas od 12:00 sati ponovno je uspostavljena mrezna povezanost prema CARNET cvoristima u: Krapini, Cakovcu i Varazdinu. Do problema s mreznom povezanosti je doslo zbog prekida medjugradske optike. Ne ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju sjeverne Hrvatske appeared first on CARNET .

14.06.2021. 12:04
HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju sjeverne Hrvatske
Postovani, Danas od 09:00 sati CARNET NOC biljezi prekid mrezne povezanosti prema CARNET cvoristima u: Krapini, Cakovcu i Varazdinu. Uslijed prekida u ispadu je mrezna povezanost ustanova clanica na podrucju ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju sjeverne Hrvatske appeared first on CARNET .

12.06.2021. 12:04
Postovani, Danas oko 7:00 sati je ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Vukovarsko-srijemske zupanije. S postovanjem, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center – NOC) Odjel mrezne infrastrukture Hrvatska akademska ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Vukovarsko-srijemske zupanije appeared first on CARNET .

12.06.2021. 00:04
HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Vukovarsko-srijemske zupanije
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Vukovaru doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Vukovarsko-srijemske zupanije. CARNET NOC nema informaciju koliko ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Vukovarsko-srijemske zupanije appeared first on CARNET .