ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ BIOLOGIJE

Autor: Marina Balen, 23. 3. 2021.

Županijsko natjecanje iz biologije održano je u OŠ Ivana Nepomuka Jemeršića u Grubišnom Polju. Na natjecanju su sudjelovale učenice sedmog razreda, Valentina Ditrih i Ema Legin, te učenice osmog razreda, Petra Baranašić, Katja Brestovac i Marta Svinjarević.

Valentina Ditrih plasirala se na prvo mjesto, a Ema Legin na treće mjesto u kategoriji sedmih razreda. Učenica Petra Baranašić plasirala se na peto, Katja Brestovac na deveto, a Marta Svinjarević na deseto mjesto u kategoriji osmih razreda. Mentorica je Mateja Sukalac Kuprešanin. Čestitamo svim učenicama na sudjelovanju i ostvarenim rezultatima, a posebno učenici Valentini Ditrih koja je zauzela prvo mjesto.

« Lipanj 2021 »

16.06.2021. 09:21
Od jeseni novi Loomen
CARNET će za sljedeću školsku i akademsku godinu postaviti novu instancu sustava Loomen te arhivirati postojeću. Gotovo 400 000 korisnika dočekat će prazna instanca Loomena na kojoj će se odvijati ... The post Od jeseni novi Loomen appeared first on CARNET .

14.06.2021. 15:04
INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju sjeverne Hrvatske
Postovani, Danas od 12:00 sati ponovno je uspostavljena mrezna povezanost prema CARNET cvoristima u: Krapini, Cakovcu i Varazdinu. Do problema s mreznom povezanosti je doslo zbog prekida medjugradske optike. Ne ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju sjeverne Hrvatske appeared first on CARNET .

14.06.2021. 12:04
HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju sjeverne Hrvatske
Postovani, Danas od 09:00 sati CARNET NOC biljezi prekid mrezne povezanosti prema CARNET cvoristima u: Krapini, Cakovcu i Varazdinu. Uslijed prekida u ispadu je mrezna povezanost ustanova clanica na podrucju ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju sjeverne Hrvatske appeared first on CARNET .

12.06.2021. 12:04
Postovani, Danas oko 7:00 sati je ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Vukovarsko-srijemske zupanije. S postovanjem, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center – NOC) Odjel mrezne infrastrukture Hrvatska akademska ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Vukovarsko-srijemske zupanije appeared first on CARNET .

12.06.2021. 00:04
HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Vukovarsko-srijemske zupanije
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Vukovaru doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Vukovarsko-srijemske zupanije. CARNET NOC nema informaciju koliko ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Vukovarsko-srijemske zupanije appeared first on CARNET .