REZULTATI NATJEČAJA

Autor: Marina Balen, Ana Nakani, 2. 6. 2020.

REZULTATI NATJEČAJA ZA NAJBOLJE LITERARNE, NOVINARSKE I LIKOVNE OSTVARAJE

NA TEMU DJEDOVI I BAKE – ČUVARI USPOMENA

LITERARNI OSTVARAJI

Odlukom Prosudbenog  povjerenstva za literarne ostvaraje (Marina Nejedli, predsjednica; Slobodanka Martan, član; Andrea Petrić, član) nagrađeni su sljedeći učenici:

UČENICI OD 1.- 4. RAZREDA:
1. Laura Žeželić, 1. razred, Moja baka Sonja mi priča…, OŠ „Drago Gervais“ Brešca, PO Rupa – Lipa, voditeljica: Marija Špoljarić
2. Jana Klarić, 2. razred,  Čipanci i životinje, III. OŠ Bjelovar, voditeljica: Nataša Brekalo
3. Estera  Stipeć, 3. razred, Povratak u djetinjstvo, OŠ Ivana Gorana Kovačića, Vrbovsko, voditeljica: Vesna Trope
4. Kjara Švec, 4. razred, Baka i djed – čuvari uspomena, OŠ Grigora Viteza, Sveti Ivan Žabno, voditeljica: Nevenka Bajsić
5. Leona Devčić, 4. razred, Djedovi i bake – čuvari uspomena, OŠ Kraljevica, voditelj: Dejan Tijan

UČENICI OD 5. – 8. RAZREDA:
1 David Štulina, 5. razred, Pričala mi moja baka, OŠ Šime Budinića, Zadar, voditeljica: Nina Dokoza
2. Katja Oreč, 5. c razred, Baka – čuvarica uspomena, IV. OŠ Bjelovar, voditeljica: Jelena Ivezić
3. Agata Kožul, 6. razred, Izgubljena čizma, OŠ Galovac, Galovac, voditeljica: Tajana Milić
4. Ema Gospočić, 7. razred, Čuvari uspomena, OŠ Donja Stubica, voditeljica: Koraljka Parlaj
5. Fran Rabuzin, 8. razred,Ratimir, OŠ Novi Marof, voditeljica: Sunčica Križan - Kadi

Za najbolju selekciju literarnih ostvaraja nagrađuje se III. OŠ Bjelovar (učenici od 1. – 4. razreda) i OŠ Galovac iz Galovca (učenici od 5. - 8. razreda).

NOVINARSKI OSTVARAJI

Odlukom Prosudbenog povjerenstva za novinarske ostvaraje (Ivana Ontl Horvat, predsjednica; Ljerka Vodopija, član; Šandor Kasaš, član)  nagrađeni su sljedeći učenici:
1. Zara Bilić, 7.razred, Grad mojih snova, OŠ Ludbreg, voditeljica: Ljudmila Kladić;
2. Dora Moguš, 8.razred, De družina ni besna, ni hiža ni tesna, OŠ Draganići, voditeljica: Matilda Marković;
3. Antonio Belić, 7.razred, Ne znamo gdje živimo, OŠ Mahično, voditeljica: Nikolina Nikolić.
Za najbolju selekciju novinarskih ostvaraja nagrađuje se OŠ Mahično iz Karlovca.

LIKOVNI OSTVARAJI

Odlukom Prosudbenog  povjerenstva za likovne ostvaraje (Igor Taritaš, predsjednik; Anita Res, član; Marica Čičak, član, Igor Vujatović, član) nagrađeni su sljedeći učenici:

UČENICI OD 1. – 4. RAZREDA:
1. Neva Novak, 4. a razred, OŠ Tomaša Goričanca, Mala Subotica, voditeljica: Ljiljana Rinkovec
2. Erin Strah, 4. d razred, OŠ „Braća Radić“, Koprivnica, voditeljicar: Ines Turk
3. Viktor Ptičar, 3. a razred, OŠ Bedekovčina, Bedekovčina, voditeljica: Melita Ogrinšak
4. Eva Skorić, 3. b razred, OŠ Stjepana Radića, Bibinje, mentor: Ivana Sorić
5. Lana Lukinić, 3. razred, OŠ Berek, voditeljica: Milica Đurđević

UČENICI OD 5. - 8. RAZREDA
1. Andrija Petrić, 8.razred, OŠ Turanj, Turanj, voditeljicar: Marija Škrtić Jurković
2. Ana Barić, 5. a razred, I. osnovna škola Čakovec, Čakovec, voditeljica: Slavica Pospiš
3. Martina Kosar, 5 .a razred, IV. osnovna škola Bjelovar, Bjelovar, voditeljica: Željka Kalabek
4. Ema Vašarević, 6. b razred, OŠ Dragutina Tadijanovića, Petrinja, voditeljica: Kristina Roksa
5. Alana Kovač, 6. a razred, I. osnovna škola Bjelovar, Bjelovar, voditeljica: Lorena Buršić-Lukić

NASLOVNICA ZBORNIKA

Leonarda Crnko, 4.razred, OŠ August Cesarec, Špišić Bukovica, PŠ Bušetina, voditeljica: Marija Jurković

ŠKOLE ZA UČENIKE S POSEBNIM POTREBAMA

1. Mario Oršuš, 5. razred, COOR Podravsko sunce, Koprivnica, voditeljica: Snežana Aleksić
2. Robert Major, skupina 3, OŠ „Milan Amruš“, Slavonski Brod, voditeljica: Maja Stanić

Za najbolju selekciju likovnih ostvaraja nagrađuje se OŠ Stjepana Radića, Bibinje (učenici od 1. – 4. razreda) i OŠ Dragutina Tadijanović, Petrinja (učenici od 5. - 8. razreda).

Zahvaljujemo se svim sudionicima natječaja i čestitamo nagrađenim učenicima i voditeljima. Nagrade ćemo dodijeliti na 33. Lovrakovim danima kulture koje planiramo organizirati u tjednu od 5. - 9. listopada 2020. Svi sudinici natječaja dobit će na e-mail adresu potvrdu o sudjelovanju.

« Rujan 2020 »

INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci
Postovani, Veceras, oko 23 sata, je ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijecu. Navedeni prekid optike je saniran te se ne ocekuju daljnji prekidi. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar ... The post INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci appeared first on CARNET .

24.09.2020. 15:04
HITNO Prekid primarne medjugradske veze prema Rijeci
Postovani, Uslijed prekida optike u jednom od tunela na autocesti izmedju Rijeke i Zagreba, u prekidu je primarna medjugradska veza prema Rijeci, promet se preusmjerio na sekundarnu vezu pa je ... The post HITNO Prekid primarne medjugradske veze prema Rijeci appeared first on CARNET .