Petrina slika razveselila ministricu Blaženku Divjak

Autor: Blaženka Rihter, 11. 4. 2020.

Ministrica Blaženka Divjak odgovorila je Petri:

Petra, i ja se veselim danu kad će se učenici i učitelji moći vratiti u svoje učionice. Sigurna sam, usprkos svim izazovima, da će ovo iskustvo ipak obogatiti naše znanje i pomoći nam da lakše savladamo neke buduće izazove u svijetu koji se mijenja strelovitom brzinom.
Baš kao i ti, i ja jedva čekam vidjeti svoje prijatelje, a ponajviše svoju majku na koju moram posebno paziti pa joj ne mogu ići u posjete.
Kako bi nam se to što prije ostvarilo, moramo još malo izdržati, slušati stručnjake i ostati doma.
Veliki pozdrav Petri i svima u OŠ Mate Lovraka u Velikom Grđevcu.
Sretan Uskrs svima! BD 👋🏼 😊

« Rujan 2020 »

INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci
Postovani, Veceras, oko 23 sata, je ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijecu. Navedeni prekid optike je saniran te se ne ocekuju daljnji prekidi. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar ... The post INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci appeared first on CARNET .

24.09.2020. 15:04
HITNO Prekid primarne medjugradske veze prema Rijeci
Postovani, Uslijed prekida optike u jednom od tunela na autocesti izmedju Rijeke i Zagreba, u prekidu je primarna medjugradska veza prema Rijeci, promet se preusmjerio na sekundarnu vezu pa je ... The post HITNO Prekid primarne medjugradske veze prema Rijeci appeared first on CARNET .