OD PONEDJELJKA KREĆE NASTAVA U ONLINE OKRUŽENJU

Autor: Marina Balen, 13. 3. 2020.

Dragi učenici i roditelji,
od ponedjeljka kreće nastava u online okruženju za učenike predmetne nastave i nastava putem televizije za učenike razredne nastave. Naša škola napravila je sve da učenici budu spremni za online nastavu. Svi razredi imaju pristup internetu i mobitel, računalo ili tablet i učenicima su aktivni aai pristupni podatci. Ukoliko postoji bilo kakav problem, sve ćemo zajedničkom komunikacijom riješiti. Stojim Vam na raspolaganju i možete me dobiti u svako doba dana na mob. 098/898-876 i na mail marina.balen2@gmail.com (dajem vam privatni mail jer je trenutačno zagušenje na Carnetovom).
Održali smo i sastanak Učiteljskog vijeća gdje su učitelji upoznati s planom rada u online okruženju. Dogovorili smo da svi razrednici imaju Viber, WhatsApp ili neki drugi oblik komunikacije s roditeljima.
Poveznice za uključivanje u virtualne učionice bit će objavljene tijekom vikenda. Prema naputku MZO-a , roditelji učenika razredne nastave, ukoliko nemaju kome ostaviti dijete pod nadzorom, mogu dijete dovesti u školu, te će učenici pratiti program na HRT-u 3.
Prijevoz učenika je obustavljen. Obustavljaju se i svi treninzi predviđeni projektom Kad se sportske ruke slože.
Razredna nastava prati nastavu od ponedjeljka putem HRT-a 3.
1.razred - 08,00 - 10,00
2.razred - 10,00 - 12,30
3.razred - 13,00 - 16,00
4. razred - 16,00 - 19,00

Dodatno će Sportska televizija emitirati nastavne sadržaje za učenike predmetne nastave.
Sve informacije bit će dostupne na web stranicama škole.

Molimo Vas za razumijevanje.

Marina Balen, ravnateljica

« Lipanj 2021 »

16.06.2021. 09:21
Od jeseni novi Loomen
CARNET će za sljedeću školsku i akademsku godinu postaviti novu instancu sustava Loomen te arhivirati postojeću. Gotovo 400 000 korisnika dočekat će prazna instanca Loomena na kojoj će se odvijati ... The post Od jeseni novi Loomen appeared first on CARNET .

14.06.2021. 15:04
INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju sjeverne Hrvatske
Postovani, Danas od 12:00 sati ponovno je uspostavljena mrezna povezanost prema CARNET cvoristima u: Krapini, Cakovcu i Varazdinu. Do problema s mreznom povezanosti je doslo zbog prekida medjugradske optike. Ne ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju sjeverne Hrvatske appeared first on CARNET .

14.06.2021. 12:04
HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju sjeverne Hrvatske
Postovani, Danas od 09:00 sati CARNET NOC biljezi prekid mrezne povezanosti prema CARNET cvoristima u: Krapini, Cakovcu i Varazdinu. Uslijed prekida u ispadu je mrezna povezanost ustanova clanica na podrucju ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju sjeverne Hrvatske appeared first on CARNET .

12.06.2021. 12:04
Postovani, Danas oko 7:00 sati je ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Vukovarsko-srijemske zupanije. S postovanjem, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center – NOC) Odjel mrezne infrastrukture Hrvatska akademska ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Vukovarsko-srijemske zupanije appeared first on CARNET .

12.06.2021. 00:04
HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Vukovarsko-srijemske zupanije
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Vukovaru doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Vukovarsko-srijemske zupanije. CARNET NOC nema informaciju koliko ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Vukovarsko-srijemske zupanije appeared first on CARNET .