OD PONEDJELJKA KREĆE NASTAVA U ONLINE OKRUŽENJU

Autor: Marina Balen, 13. 3. 2020.

Dragi učenici i roditelji,
od ponedjeljka kreće nastava u online okruženju za učenike predmetne nastave i nastava putem televizije za učenike razredne nastave. Naša škola napravila je sve da učenici budu spremni za online nastavu. Svi razredi imaju pristup internetu i mobitel, računalo ili tablet i učenicima su aktivni aai pristupni podatci. Ukoliko postoji bilo kakav problem, sve ćemo zajedničkom komunikacijom riješiti. Stojim Vam na raspolaganju i možete me dobiti u svako doba dana na mob. 098/898-876 i na mail marina.balen2@gmail.com (dajem vam privatni mail jer je trenutačno zagušenje na Carnetovom).
Održali smo i sastanak Učiteljskog vijeća gdje su učitelji upoznati s planom rada u online okruženju. Dogovorili smo da svi razrednici imaju Viber, WhatsApp ili neki drugi oblik komunikacije s roditeljima.
Poveznice za uključivanje u virtualne učionice bit će objavljene tijekom vikenda. Prema naputku MZO-a , roditelji učenika razredne nastave, ukoliko nemaju kome ostaviti dijete pod nadzorom, mogu dijete dovesti u školu, te će učenici pratiti program na HRT-u 3.
Prijevoz učenika je obustavljen. Obustavljaju se i svi treninzi predviđeni projektom Kad se sportske ruke slože.
Razredna nastava prati nastavu od ponedjeljka putem HRT-a 3.
1.razred - 08,00 - 10,00
2.razred - 10,00 - 12,30
3.razred - 13,00 - 16,00
4. razred - 16,00 - 19,00

Dodatno će Sportska televizija emitirati nastavne sadržaje za učenike predmetne nastave.
Sve informacije bit će dostupne na web stranicama škole.

Molimo Vas za razumijevanje.

Marina Balen, ravnateljica

« Rujan 2020 »

INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci
Postovani, Veceras, oko 23 sata, je ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijecu. Navedeni prekid optike je saniran te se ne ocekuju daljnji prekidi. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar ... The post INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci appeared first on CARNET .

24.09.2020. 15:04
HITNO Prekid primarne medjugradske veze prema Rijeci
Postovani, Uslijed prekida optike u jednom od tunela na autocesti izmedju Rijeke i Zagreba, u prekidu je primarna medjugradska veza prema Rijeci, promet se preusmjerio na sekundarnu vezu pa je ... The post HITNO Prekid primarne medjugradske veze prema Rijeci appeared first on CARNET .