SVEČANA DODJELA NAGRADE "MATO LOVRAK"

Autor: Petra Nikolić, 1. 6. 2019.

Nagrada "Mato Lovrak" za najbolji dječji roman dodijeljena je Jasminki Tihi Stepanić za roman Ljeto na jezeru Čiču. Nagradu je obrazložio prof.emer. Stjepan Hranjec, predsjednik prosudbenog povjerenstva. Nagrada je dodijeljena na Središnjoj manifestaciji Lovrakovih dana kulture. Uručene su i nagrade nagrađenim učenicima za najbolje literarne, novinarske i likovne ostvaraje na temu Priča o djetinjstvu. Održan je kulturni program na kojem su nastupili učenici Andrija Krnjić, Tibor Brestovac i Lana Tutić koji su ujedno i polaznici Glazbene škole Brune Bjelinskog, PO Grubišno Polje. Nastupila je i učenica Gabriela Ditrih pod vodstvom učiteljice Ane Nakani te mali i veliki zbor naše škole pod vodstvom učiteljice Christine Smoljanec i Lovorke Pralas. Program su vodili Lovorka Pralas i Tomislav Baran, spiker Hrvatskog radija.

« Srpanj 2020 »

15.07.2020. 12:03
Postovani korisnici, U petak, 17.07.2020.g., u vremenu od 08:30 do 13:00 sati najavljeni su radovi na sustavu za opskrbu elektricnom energijom CARNET cvorista za Brodsko-posavsku zupaniju od strane HEP-a. CARNET ... The post INFO Najava radova (HEP) na sustavu za opskrbu elektricnom energijom CARNET cvorista za Brodsko-posavsku zupaniju appeared first on CARNET .

14.07.2020. 09:54
Poziv na istraživanje tržišta – nadogradnja Edutorija
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave usluge nadogradnje informacijskog sustava repozitorija digitalnih obrazovnih sadržaja – Edutorij u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija ... The post Poziv na istraživanje tržišta – nadogradnja Edutorija appeared first on CARNET .

10.07.2020. 15:00
Poziv na istraživanje tržišta – Usluga nadogradnje EMA-e
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave usluge nadogradnje EMA-e u sklopu II. faze programa "e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u ... The post Poziv na istraživanje tržišta – Usluga nadogradnje EMA-e appeared first on CARNET .

10.07.2020. 12:19
Projekt e-Škole u finalu natjecanja za nagradu Europske komisije – RegioStars
Projekt e-Škole jedan je od pet finalista u kategoriji Vještine i obrazovanje za digitalnu Europu u kojoj je prijavljeno 38 projekata. Građani Europske unije mogu glasati za svoje favorite do ... The post Projekt e-Škole u finalu natjecanja za nagradu Europske komisije – RegioStars appeared first on CARNET .

07.07.2020. 12:27
Upisi u srednje škole: Početak prijava obrazovnih programa u ljetnome roku
Kao što je propisano Odlukom o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2020./2021., u srijedu, 8. srpnja 2020. godine započinju prijave obrazovnih programa u sustavu NISpuSŠ. ... The post Upisi u srednje škole: Početak prijava obrazovnih programa u ljetnome roku appeared first on CARNET .