SVEČANA DODJELA NAGRADE "MATO LOVRAK"

Autor: Petra Nikolić, 1. 6. 2019.

Nagrada "Mato Lovrak" za najbolji dječji roman dodijeljena je Jasminki Tihi Stepanić za roman Ljeto na jezeru Čiču. Nagradu je obrazložio prof.emer. Stjepan Hranjec, predsjednik prosudbenog povjerenstva. Nagrada je dodijeljena na Središnjoj manifestaciji Lovrakovih dana kulture. Uručene su i nagrade nagrađenim učenicima za najbolje literarne, novinarske i likovne ostvaraje na temu Priča o djetinjstvu. Održan je kulturni program na kojem su nastupili učenici Andrija Krnjić, Tibor Brestovac i Lana Tutić koji su ujedno i polaznici Glazbene škole Brune Bjelinskog, PO Grubišno Polje. Nastupila je i učenica Gabriela Ditrih pod vodstvom učiteljice Ane Nakani te mali i veliki zbor naše škole pod vodstvom učiteljice Christine Smoljanec i Lovorke Pralas. Program su vodili Lovorka Pralas i Tomislav Baran, spiker Hrvatskog radija.

« Rujan 2020 »

INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci
Postovani, Veceras, oko 23 sata, je ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijecu. Navedeni prekid optike je saniran te se ne ocekuju daljnji prekidi. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar ... The post INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci appeared first on CARNET .

24.09.2020. 15:04
HITNO Prekid primarne medjugradske veze prema Rijeci
Postovani, Uslijed prekida optike u jednom od tunela na autocesti izmedju Rijeke i Zagreba, u prekidu je primarna medjugradska veza prema Rijeci, promet se preusmjerio na sekundarnu vezu pa je ... The post HITNO Prekid primarne medjugradske veze prema Rijeci appeared first on CARNET .