SVEČANA DODJELA NAGRADE "MATO LOVRAK"

Autor: Petra Nikolić, 1. 6. 2019.

Nagrada "Mato Lovrak" za najbolji dječji roman dodijeljena je Jasminki Tihi Stepanić za roman Ljeto na jezeru Čiču. Nagradu je obrazložio prof.emer. Stjepan Hranjec, predsjednik prosudbenog povjerenstva. Nagrada je dodijeljena na Središnjoj manifestaciji Lovrakovih dana kulture. Uručene su i nagrade nagrađenim učenicima za najbolje literarne, novinarske i likovne ostvaraje na temu Priča o djetinjstvu. Održan je kulturni program na kojem su nastupili učenici Andrija Krnjić, Tibor Brestovac i Lana Tutić koji su ujedno i polaznici Glazbene škole Brune Bjelinskog, PO Grubišno Polje. Nastupila je i učenica Gabriela Ditrih pod vodstvom učiteljice Ane Nakani te mali i veliki zbor naše škole pod vodstvom učiteljice Christine Smoljanec i Lovorke Pralas. Program su vodili Lovorka Pralas i Tomislav Baran, spiker Hrvatskog radija.

« Lipanj 2021 »

16.06.2021. 09:21
Od jeseni novi Loomen
CARNET će za sljedeću školsku i akademsku godinu postaviti novu instancu sustava Loomen te arhivirati postojeću. Gotovo 400 000 korisnika dočekat će prazna instanca Loomena na kojoj će se odvijati ... The post Od jeseni novi Loomen appeared first on CARNET .

14.06.2021. 15:04
INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju sjeverne Hrvatske
Postovani, Danas od 12:00 sati ponovno je uspostavljena mrezna povezanost prema CARNET cvoristima u: Krapini, Cakovcu i Varazdinu. Do problema s mreznom povezanosti je doslo zbog prekida medjugradske optike. Ne ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju sjeverne Hrvatske appeared first on CARNET .

14.06.2021. 12:04
HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju sjeverne Hrvatske
Postovani, Danas od 09:00 sati CARNET NOC biljezi prekid mrezne povezanosti prema CARNET cvoristima u: Krapini, Cakovcu i Varazdinu. Uslijed prekida u ispadu je mrezna povezanost ustanova clanica na podrucju ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju sjeverne Hrvatske appeared first on CARNET .

12.06.2021. 12:04
Postovani, Danas oko 7:00 sati je ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Vukovarsko-srijemske zupanije. S postovanjem, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center – NOC) Odjel mrezne infrastrukture Hrvatska akademska ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Vukovarsko-srijemske zupanije appeared first on CARNET .

12.06.2021. 00:04
HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Vukovarsko-srijemske zupanije
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Vukovaru doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Vukovarsko-srijemske zupanije. CARNET NOC nema informaciju koliko ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Vukovarsko-srijemske zupanije appeared first on CARNET .